„Blahobytný“ Hamáček na paškále: Zhubni, anebo jdi někam, vzkazují mu voliči

Předseda ČSSD Jan Hamáček | foto: Profimedia.cz

Málokdo věří tomu, že údaj o narození předsedy ČSSD Jana Hamáčka (39) se zakládá na pravdě. Většina lidí by mu hádala minimálně o deset let víc, minimálně proto, že vypadá tak „vykrmeně“. Pomohlo by mu, kdy by nějaké to kilo zhubl, nebo jsou jeho politické body jinde než na váze?

„Fujtajbl, to je knedlík, to se nedivím, že ho nikdo nevolí, když se za pár let ve funkci vyžral jako prase,“ nešetřil předsedu ČSSD Jana Hamáčka jeden z jeho sledujících. 

„Vždyť vypadá na šedesát, ten volby nikomu nevyhraje, kam se hrabe Dorota Máchalová a její ‚Nechápu, jak jsem mohla žít tak dlouho po selsku‘,“ znělo z dalšího komentáře, který si vzal na paškál pohádku S čerty nejsou žerty.

„Dost by Hamáčkovi pomohlo, kdyby začal hubnout, takhle mu nikdo neuvěří. Takové prase tlusté, vždyť je jak ten ministr vnitra, ten no, jak se jen jmenoval, sakra,“ dodal další, který evidentně mířil na ministra vnitra ČSSD Milana Chovance.

Že „sytý hladovému nevěří“, to platí v levicové straně, respektive na její voliče, víc než na jiné, je teď nadmíru jasné.

Otázkou je, zda se Hamáček zatne, nebo se svěří do služeb některého z výživových poradců a půjde údajnému volebnímu úspěchu naproti, anebo se nechá unést blahobytem a popustí uzdu kilům...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat