Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Prachař na lovu! V přímém přenosu balil Vémolovu ex, z go-go tanečnice by úplně paf

  Manželství s Agátou (34) se zdá být v troskách. Moderátor Jakub Prachař (36) tak už pomalu, ale jistě začíná pokukovat po nových objevech. V televizní show Take Me Out začal ukázkově flirtovat s vnadnou modelkou Denise Ayverdi, která před lety chodila s nejslavnějším českým MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (34).

  V televizní show Take Me Out Denise spolu s dalšími single ženami hledá muže svých snů. V posledním díle se ji pokusil okouzlit lehce stydlivý chlapec jménem Mirek. 

  Do hry o vnadnou sexbombu, která má za sebou bouřlivý rozchod s MMA bijcem Karlosem Vémolou, se ale nečekaně vložil moderátor Jakub Prachař. Začal s ní ukázkově flirtovat!

  „Denisko, ty ses dneska rozjela. Že bychom se potkali na Hradčanský ve večerce i s Mirkem dohromady,“ zeptal se jí se šibalským úsměvem.

  „Klidně, můžeme být kamarádi třeba...,“ odpověděla Prachařovi sexbomba.

  Tato odpověď ale moderátora evidentně neuspokojila. 

  „Ve večerce bychom si koupili mraženou pizzu, rohlíky, to ty miluješ podle mě. Pak bychom si koupili krabicové víno, jak to máme rádi, a smíchali to s nějakou limoškou,“ představil plán pro ideální večer s kráskou Prachař.

  Jakub Prachař ukázkově flirtoval s Vémolovou ex.

  Jakub Prachař ukázkově flirtoval s Vémolovou ex.

  Zašlo to tak daleko, že flirtujícího Prachaře musel zastavit druhý moderátor Milan Zimnýkoval.

  „Nechci to rušit, ale nezapomínejte na Mirka,“ vzkázal slovenský moderátor svému kolegovi. A měl pravdu. Nesmělý soutěžící Mirek totiž sledoval, jak mu jednu ze „šelem“ balí moderátor.

  Denise je kus.

  Denise je kus.

  Prachař se neudržel ani v další televizní show. V pořadu Česko Slovensko má talent, kde vystupuje coby porotce, byl úplně mimo z šikovné go-go tanečnice Báry.

  Co se playmate Denise týče, stojí jistě za připomenutí její vztah s bijcem Vémolou. Zápasník ve své biografii s názvem Lvi žerou první uvedl, že Denise načapal při sexu s milencem ve svém bytě. 

  „Nachytal jsem je. Sice měli zamčeno, ale normálně jsem prošel futry a její milenec mě napadl. Dostal jsem facku,“ píše Vémola.

  Podle modelky ale bylo vše trochu jinak.

  „V tu dobu jsme spolu už skoro rok nebyli a navíc nešlo o jeho byt. Jednalo se o byt, kde žiji už sedm let v pronájmu. Karlos ani neměl klíče, musel proto vyrazit dveře. On (milenec Denise, pozn. red.) ho rozhodně první nenapadl. Snažila jsem se ho před Karlosem bránit, ale nešlo to. Kdo by dobrovolně napadal Karlose? Jedině blázen. Karlos ho mlátil pěstmi do hlavy, sdělila nám před časem sexbomba.

  V dobách, kdy spolu chodili.

  V dobách, kdy spolu chodili.

  „Je zajímavé, že tvrdí, že jsme spolu v tu dobu už nebyli, ale přitom jsme se tři dny před tím incidentem vrátili z dovolené v Thajsku,“ ohradil se pro server VIP sport úspěšný MMA zápasník.

  Vémola je v současné době šťastný po boku těhotné partnerky Lely Ceterové, takže na Denise už asi nežárlí. I tak by ale Jakub měl výše uvedené brát jako menší varování.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz