Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sexy bývalka MMA bijce Vémoly: Vážný úraz páteře! Nového chlapa jí hledá Prachař

  V Karlosi Vémolovi (34) osudovou lásku nenašla. Playmate Denise Ayverdi se tedy rozhodla najít si nového partnera poněkud netradiční cestou. Září v nové sérii nepříliš populární televizní show Take Me Out, kde spolu s dalšími single ženami bojuje o přízeň více či méně sympatických uchazečů. Jak si zatím stojí? Slovenský fešák, který se jí moc zamlouval, o ni neměl zájem a dal raději přednost kolegyni!

  S nejslavnějším českým MMA zápasníkem Karlosem Vémolou chodila Denise zhruba tři roky. Obávaný bijec, který se netají tím, že miluje silikonové sexbomby, se o své expartnerce rozepsal ve své biografii s názvem Lvi žerou první.

  Karlos v knize uvedl, že Denise načapal při sexu s milencem. K milostným hrátkám mělo navíc docházet ve Vémolově bytě.

  „Nachytal jsem je. Sice měli zamčeno, ale normálně jsem prošel futry a její milenec mě napadl. Dostal jsem facku,“ píše Vémola ve své knize.

  Podle modelky ale bylo vše trochu jinak.

  „V tu dobu jsme spolu už skoro rok nebyli a navíc nešlo o jeho byt. Jednalo se o byt, kde žiji už sedm let v pronájmu. Karlos ani neměl klíče, musel proto vyrazit dveře. On (milenec Denise, pozn. red.) ho rozhodně první nenapadl. Snažila jsem se ho před Karlosem bránit, ale nešlo to. Kdo by dobrovolně napadal Karlose? Jedině blázen. Karlos ho mlátil pěstmi do hlavy, sdělila nám před časem sexbomba, podle níž její milenec tehdy skončil v nemocnici a byl tři týdny na neschopence.

  S tím ale Vémola zásadně nesouhlasí. 

  „Je zajímavé, že tvrdí, že jsme spolu v tu dobu už nebyli, ale přitom jsme se tři dny před tím incidentem vrátili z dovolené v Thajsku,“ řekl serveru VIP sport úspěšný MMA zápasník.

  „On chodil s Andreou Neumannovou (další playmate, pozn. red.) a my spolu jeli do Thajska a ještě jsme přemýšleli, že se k sobě možná vrátíme. Ale nešlo to,“ vysvětlila Denise, která tvrdí, že tím, kdo byl ve vztahu nevěrný, byl Karlos.

  „On mě podváděl celé tři roky od prvního dne. Věděla jsem i s kým. Vždy se to ke mně dostalo. Regulérně měl vztah ještě s dalšími dvěma ženami. Já jsem mu to odpouštěla, ale pak jsem taky někoho potkala. V té své knize není vůbec upřímný. Půlka z toho, co napsal, jsou lži,“ řekla nám modelka, která v současné době patří mezi to „nejžhavější zboží“ v televizní show Take Me Out.

  Denise Ayverdi si v pořadu hledá chlapa a pomáhá jí v tom moderátor Jakub Prachař.

  V pořadu spolu s dalšími ženami Denise usiluje o přízeň mužů, kteří si podle svých slov přišli do televize pro životní lásku. 

  Málokdo jim to ale věří, vše totiž vypadá nahraně a kolují i spekulace, že některé ženy, jako třeba právě Denise, jsou jen nastrčené figurantky, které ve skutečnosti v pořadu žádného partnera nehledají a jsou tam jen kvůli vyšší sledovanosti.

  V prvním díle nové řady se Denise zalíbil slovenský sympaťák, který se v show prezentoval jako velký milovník žen a aktivní sportovec. 

  Modelce se tento potetovaný fešák moc zamlouval, ale on dal raději přednost výrazně přirozenější dívce, drobné blondýnce Týnce.

  Tento sympaťák se Denise líbil. On si ale vybral jinou.

  Vážný úraz v Itálii: Denise si zlomila tři obratle!

  V reálném životě Denise před několika dny potkalo velké neštěstí. Když byla na dovolené v Itálii, spadla ze zhruba čtyřmetrové výšky na záda a poranila si páteř. 

  „Tři zlomené obratle, velké bolesti. Nedokážu sedět, vstát ani chodit, sama normálně jíst a pít bez asistence. Jen ležet v jedné poloze a jsem plně závislá na pomoci ostatních,“ informovala koncem srpna Denise na svém Facebooku.

  Modelka má být v současné době v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, kde podstupuje rehabilitaci a pomocí chodítka se učí znovu chodit.

  V jednom ze svých posledních vzkazů Denise píše o jistém „miláčkovi“, který jí do nemocnice poslal obřího plyšáka.

  „Mám svoji lásku a mám ty nejlepší kamarády a rodinu na světě,“ vzkázala Denise a přidala zamilované hashtagy jako například #youaremylife, #mylove, #myboy.

  Že by přece jen našla svého vyvoleného?

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 5:23 středa 8. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   96
  • Tvl
   56
  • Haha
   54
  • Cože
   49
  • Super
   39
  • Sladký
   37