Brutální vražda v USA: Otec uškrtil dcery i těhotnou ženu, milenka o tom nejspíš věděla

 • Chris Watts uškrtil v srpnu 2018 svou těhotnou ženu Shanann i své dcery Bellu a Celeste.
 • Těla ukryl na ropném poli, které vlastní firma, pro niž pracoval.
 • Vrahovi hrozí trest smrti.
 • Policie prohledala mobil Wattsovy milenky Nichol Kessinger.
 • Nichol si týden před vraždou ve svém telefonu vyhledávala svatební šaty a techniky přípravy na anální sex.
 • Wattsova milenka si googlila také jméno Amber Frey, její jmění a kolik vydělala na své knize.
 • Amber Frey byla milenka Scotta Petersona v době, kdy zabil svou těhotnou ženu.

Chris Watts zavraždil své dvě malé dcery i těhotnou manželku. Jeho milenka Nichol Kessinger počítala s tím, že Chris od rodiny odejde. | foto: reprofoto: Daily Mail

Vyšetřovatelé děsivé vraždy, ke které došlo v srpnu v Coloradu, přišli s dalšími detaily. Chriss Watts (33) tehdy zabil své dvě malé dcery i těhotnou manželku Shanann (34) a následně všechna těla uschoval na ropném poli, kde pracoval. Policie později prohledala mobil Wattsovy milenky Nichol Kessinger, která si týden před vraždou rodiny na internetu vyhledávala svatební šaty a den před vraždou potom na svém mobilním telefonu sledovala techniky análního sexu. O tom, že se své rodiny Američan zbaví, zřejmě věděla.

Americká policie řeší otřesný případ trojnásobné vraždy, ke které došlo v srpnu 2018 v americkém státě Colorado. Chris Watts tehdy uškrtil svou těhotnou manželku Shanann, která se té noci vrátila ze služební cesty, a i své dvě malé dcery, Bellu a Celeste.

Všechna tři bezvládná těla potom otec od rodiny naložil do auta a odvezl je na jedno ze vzdálených ropných polí, které vlastní firma, pro kterou Chris pracoval. Tělo manželky vložil do mělkého „hrobu“, zatímco své dcery nacpal do barelů na ropu.

Chris Watts nejdříve vraždy dcer popíral, a dokonce tvrdil, že manželku uškrtil proto, že to ona jejich děti zabila. Později vyšetřovatelé odebrali vzorky z těl obou dcer a v oblasti jejich krku našli Wattsovu DNA, na základě jejíž analýzy se potvrdilo, že je uškrtil také.

On sám se nakonec přiznal, že zabil nejen svou těhotnou ženu Shanann, ale také své dcery.

Rodina Chrise Wattse, kterou v srpnu brutálně zavraždil.

Rodina Chrise Wattse, kterou v srpnu brutálně zavraždil.

Chris Watts se v den, kdy bezvládná těla své rodiny uschoval, choval podle svých kolegů normálně. Dokonce prý volal do školy, kam jeho dcery byly přihlášené, a oznámil, že nakonec v září do školy nenastoupí. Dále také volal realitnímu makléři kvůli prodeji rodinného domu, ve kterém rodina bydlela.

Chris Watts se nakonec přiznal k tomu, že své dcery i těhotnou ženu zavraždil....

Chris Watts se nakonec přiznal k tomu, že své dcery i těhotnou ženu zavraždil. Ve vězení.

Chris Watts měl milenku Nichol Kessinger, se kterou se sešel ještě noc před vraždou své rodiny, zatímco jeho dvě dcery hlídala chůva. Poté, co byl zadržen, policie v jeho telefonu objevila Nicholiny fotografie, které měl Chris zaheslované.

Následně vyšetřovatelé prohledali také telefon Nichol Kessinger a nestačili se divit. Dny před tím, než k brutálnímu činu došlo, Nichol ze svého telefonu vyhledávala na internetu svatební šaty a studovala techniky análního sexu.

Chris Watts s milenkou Nichol Kessinger, která si dny před vraždou rodiny...

Chris Watts s milenkou Nichol Kessinger, která si dny před vraždou rodiny vyhledávala ze svého mobilního telefonu svatební šaty a techniky přípravy na anální sex.

Ve vyhledávači jejího telefonu bylo také jméno Amber Frey, která byla milenkou Scotta Petersona, muže, který též zavraždil svou těhotnou ženu. Wattsova milenka si vyhledávala výši Ambeřina jmění a částku, kterou vydělala na své knize. Z těchto poznatků je zřejmé, že Wattsova milenka počítala s tím, že její milenec od rodiny odejde, možná dokonce věděla o připravované vraždě jeho rodiny.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 31. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  113
 • Trapas
  23
 • Super
  22
 • Cože
  22
 • Haha
  20
 • Sladký
  14
Komentáře