Dcery amerického exprezidenta Obamy: Jedna roste do krásy, druhá potřebuje přibrat!

17. června 2019
Bývalý americký prezident Barack Obama (57) vycestoval se svou rodinou na dovolenou do Francie. Fotografové si kromě exprezidenta všímali také jeho dvou dospívajících dcer. Zatímco ze Sashy (18) roste opravdu krásná žena, Malii (20) by jistě neuškodilo přibrat nějaké to kilo.

Rodina bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy oslavila Den otců prohlídkou největšího gotického paláce na světě: Papežského paláce v Avignonu (Palais des Papes). 

V neděli večer si pak užili večeři v luxusní restauraci La Mirande, která letos získala michelinskou hvězdu.

Společně neslavili pouze Den otců, ale také také to, že Sasha, mladší z Obamových dcer, úspěšně dokončila střední školu, která její rodiče podle britského serveru Mail Online vyšla na 40 tisíc dolarů ročně.

Na slavnostní večeři se exprezidentovy dcery pěkně vyfikly. Malia zvolila pohodlné bílé šaty, které odkryly její velice hubená záda. 

O dva roky mladší Sasha vsadila na zlatavé šaty, a i když měla na nohou bílé tenisky, vypadala skvěle!

Malia Obama

Sasha vypadala skvěle.

Jak Maliu, tak Sashu po celou dobu doprovázeli dva jejich kamarádi a několik členů ochranky.

Obamovi jezdí do Francie na dovolenou už několik let. Létají tam soukromým letadlem a údajně jsou ubytováni v resortu, který je vyjde na 62 tisíc dolarů za týden. 

Pro Baracka Obamu to ale není žádný problém. Jeho oficiální důchod činí zhruba 200 tisíc dolarů ročně. Kromě toho nedávno podepsal také velice výhodnou smlouvu s firmou Netflix.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:12 úterý 15. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 26
  • 16
  • 14
  • 11
  • 11
  • 10
Komentáře