jít naiDNES.cz

Šlehli si pervitin a najížděli na policisty. Celou akci se střílením si natáčeli na video

Na Plzeňsku došlo o víkendu k policejní honičce, která připomínala scény z akční hry Grand Theft Auto. Hlavním „hrdinou“ měl být zfetovaný muž, který s kamarádem převážel pervitin. Policisté se nerozpakovali a po chvíli zahájili palbu, on si mezitím celou akci natáčel na mobil. V minulosti se tento potížista navíc chlubil na sociálních sítích snímkami z kriminálu!

O policejní honičce jako první informoval server Krimi Plzeň. Ten uvádí, že v sobotu kolem desáté hodiny dopoledne chtěli policisté zkontrolovat vozidlo Volkswagen Polo.

Řidič ale nezastavil a začal před policisty vysokou rychlostí ujíždět. Strážníci se vydali za ním. Ani to ho ale nezastavilo a ve zběsilé jízdě pokračoval.

Ve vozidle, které jelo ze Strakonic směrem na Klatovy, seděli dva muži. U Horažďovic se řidič snažil do policejního vozidla i najet. 

Policisté tedy použili služební zbraň a po vozidle několikrát vystřelili. Později se ukázalo, že honičku s policií řidič se spolujezdcem natáčeli na mobil a nejspíše se tím dobře bavili.

Mladík ujížděl policistům, ti po něm stříleli.

Mladík ujížděl policistům, ti po něm stříleli.

Krátké video končí pár vteřin předtím, než policisté pachatele předjeli, zablokovali vůz a oba mladé muže vytáhli z auta.

Později se ukázalo, že vozidlo řídil muž narozený v roce 1990 s platným zákazem řízení a nedávno byl dokonce propuštěný z několikaletého výkonu trestu. 

V minulosti se na sociálních sítích chlubil fotkami z kriminálu. Teď to vypadá, že se „do chládku“ zase rychle vrátí.

Mladík se před časem chlubil takovouto fotkou ve vězení.

Mladík se před časem chlubil takovouto fotkou ve vězení.

Test u něj totiž odhalil přítomnost drog. Před jízdou požil pervitin a stejnou drogu ve voze také převážel.

V současné době je řidič v policejní cele v Klatovech a podle serveru Krimi Plzeň ho čeká obvinění hned z několika trestných činů.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat