jít naiDNES.cz

Opilý mladík z Plzně se zákazem řízení rozstřelil BMW o passat. Z nehody byl nadšený!

Mladík pod vlivem alkoholu havaroval na Plzeňsku. Nehodu si pak pochvaloval. | foto: Reprofoto Krimi Plzeň

Málokdy se stane, že člověk, který způsobí dopravní nehodu, má ze svého počínání dobrý pocit. Před pár dny se něco takového stalo na Plzeňsku ve městě Přeštice.

V Dukelské ulici se minulou sobotu proháněl místní mladík v červeném BMW, a to i když měl podle serveru Krimi Plzeň platný zákaz řízení.

„Dělal po městě bordel s autem, například s oblibou gumoval po parkovištích a podobně,“ svěřil se muž, který řádění mladíka viděl na vlastní oči.

Po krátkém „blbnutí“ mladík nezvládl řízení a narazil do zaparkovaného Volkswagenu Passat. 

Policejní mluvčí Iveta Kořínková Expresu sdělila, že mladík je ročník narození 1999 a byl pod vlivem alkoholu. Výše uvedený server uvádí, že měl nadýchat 0,47 promile alkoholu.

Mladík měl zákaz řízení a byl pod vlivem alkoholu.

Mladík měl zákaz řízení a byl pod vlivem alkoholu.

Během nehody v BMW seděl ještě spolujezdec, narozený v roce 2000, kterého záchranáři museli transportovat na kontrolu do nemocnice.

Naštěstí neutrpěl žádné vážné zranění.

Takhle dopadlo mladíkovo BMW.

Takhle dopadlo mladíkovo BMW.

Nejbizarnější na celé nehodě je, že redakci Krimi Plzeň se údajně ozval sám řidič BMW, který byl překvapený, že se o jeho nehodě nepsalo. S tím, co způsobil, byl navíc spokojený!

Neuřídil jsem drift a poslal jsem to do passata. Čára od kol byla dlouhá 82 metrů, správný drift má být cítit a já ho cítil,“ pochlubil se prý mladík, který ihned po incidentu skončil v rukou zákona.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat