Mynář vybíral kočárek, Alex propálila jméno pro miminko. S výběrem pomáhal i Zeman!

Se jménem pro miminko radil i prezident Zeman! | foto: Facebook

Porod už je za dveřmi! Krásná moderátorka Alex Mynářová (36) se na sociální síti pochlubila fotografií, na které její muž Vratislav Mynář (52) vybírá kočárek pro jejich dalšího potomka. Bývalá hvězda České televize také prozradila, jak se její druhý syn bude jmenovat. S výběrem pomáhal i prezident Miloš Zeman. Jaká jména moderátorce poradil?

„Další trable kancléře Mynáře... V čem jen bude toho Kryštofa, Viktora či Alberta vozit,“ napsala Alex u fotky, na které její muž pečlivě vybírá kočárek pro svého syna.

V komentářích jeden z diskutérů navrhl ještě jméno Miloš. Mynářová se poté svěřila s tím, jaké jméno jí doporučil právě prezident Zeman, se kterým má velice vřelý vztah. 

Hlava státu navrhla Michala či Ondru. To ale Alex očividně zamítla a trvá na své volbě.

Vratislav Mynář vybírá kočárek!

Vratislav Mynář vybírá kočárek!

Moderátorka televize Barrandov oznámila šťastnou novinu letos v březnu. Loni v květnu přitom Alex zažila velkou tragédii, když v pátém měsíci potratila a přišla o dceru.

S kancléřem prezidenta Vratislavem Mynářem, kterého si vzala v roce 2015, má ještě syna Vratislava, který se narodil o měsíc dříve, než lékaři předpokládali. Naštěstí ale vše dopadlo dobře a chlapec je zdravý.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat