jít naiDNES.cz

Adriana Krnáčová exkluzivně pro Expres odhalila svůj archiv. Vůbec byste ji nepoznali!

Adriana Krnáčová v proměnách času. | foto: koláž Expres.cz/archiv Adriany Krnáčové

Primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová exkluzivně pro Expres odhalila něco málo ze svého soukromí. Ukázala několik fotografií, které dosud mohli vidět jen její blízcí.

Adriana Krnáčová je první ženou ve funkci primátora v celé historii hlavního města Prahy. Ráznou brunetku mohou od listopadu 2014 vídat občané například při rozdávání polévky na Vánoce, v průvodu Prague Pride nebo třeba při kydání hnoje po malém slůněti v pražské ZOO.

Se čtenáři Expresu se primátorka podělila se snímky z jejího soukromého archivu. Na některých fotografiích by ji poznal asi málokdo. V minulosti totiž vyzkoušela účesy všech možných délek i barev.

Posuďte sami, kdy jí to nejvíce slušelo...

1.Byla zrzkou s mikádem

Adriana Krnáčová v 90. letech.

Adriana Krnáčová v 90. letech.

2.Krátkovlasou brunetou

K nepoznání, že?

K nepoznání, že?

3.I dlouhovlasou blondýnkou

Adriana Krnáčová, když byla mladší.

Adriana Krnáčová, když byla mladší.

Více snímků najdete ve fotogalerii...

Fotogalerie

I když o svém soukromí mluví primátorka velice nerada, ví se, že má tři děti a je rozvedená. Momentálně je volná a při svém pracovním nasazení se asi ani není čemu divit. Na partnera by zřejmě neměla čas.

„Vstávám kolem 6, pak buď cvičím nebo běhám, čímž se udržuji v kondici. Osprchuji se a dám si tak tři čtvrtě hodiny na regeneraci a na osmou jedu do práce. Pak začíná maraton schůzek a řešení aktuálních problémů, po sedmé jsou nějaké protokolární akce a povinnosti a domu nepříjdu snad nikdy před devátou večerní. I víkendy jsou zpravidla pracovní, mívám tam tak dvě, tři akce, kde nejen musím, ale i chci být,“ svěřila se Krnáčová už dříve pro Expres.

Adriana Krnáčová se narodila v Bratislavě, ale od roku 1995 žije v Česku. Ačkoliv je primátorka ročník 1960, nikdo by jí to nehádal. Studovala v USA, kde získala i titul MBA.

Dlouho působila v neziskovém sektoru. Od roku 2001 do roku 2007 zastávala funkci výkonné ředitelky organizace Transparency International. Později vstoupila do politiky v barvách hnutí ANO 2011 Andreje Babiše.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 20. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Trapas
  25
 • Tvl
  23
 • Sladký
  17
 • Cože
  15
 • Haha
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat