Neříká policie o případu zmizelé Míši všechno? Ota S. měl v autě její školní pomůcky!

Policie v případu Míši mlží. | foto: Expres Koláž

Půl roku po zmizení Míši Muzikářové (13) z Ústí nad Labem, po které policie stále neúspěšně pátrá, vypluly na povrch dosud nezveřejněné informace o případu. A jak se zdá, policie veřejnosti ani zdaleka neřekla všechno. Některá fakta jsou tak skutečně překvapující!

Až donedávna se o případu pohřešované Míši Muzikářové vědělo jen to, že policie pracuje s několika vyšetřovacími verzemi a dosud se plně nepřiklonila jen k jedné z nich. Jediný podezřelý, Ota S., navíc spáchal sebevraždu, čímž vyšetřování příliš neusnadnil.Nyní se však ukázalo, že v posledních týdnech nejspíš došlo k posunu. Server iROZHLAS.cz totiž získal přístup k některým spisům přímo z vyšetřování!

„Nejpravděpodobnější verzí se jeví ta, že pachatelem únosu je Otakar S. Pohřešovaná s ním odešla dobrovolně, buď pod nějakou legendou, nebo protože spolu byli domluveni, a během únosu došlo k nešťastné události, která vedla k její smrti (například hádka, předávkování léky). Těla se zbavil do prvního výslechu, tedy do 12. ledna 3.15 hodin,“ píše se v policejním dokumentu, který měl server iROZHLAS.cz k dispozici.

Než Otakar S. spáchal sebevraždu, policie jej podrobně vyslechla a podrobila zkoušce pomocí detektoru lži. Monitorovala také pohyb jeho telefonu a došlo i k domovní prohlídce. Výsledky ale nahánějí hrůzu.

V kufru auta Oty S. se našlo kružítko a nůžky. „Nachází se na nich DNA pohřešované a podle jejích spolužáků pomůcky patřily jí,“ tvrdí vyšetřovací spis nekompromisně. Pochopitelně se školní pomůcky do jeho auta mohly dostat někdy dříve, když Míšu vezl do školy či domů.

Znamená to ale, že s ním nejspíš byla zvyklá jezdit a tím pádem by Míše možná nebylo divné, kdyby jí Ota S. nabídl odvoz jako záminku.

Myšlenky na Míšu zaháněl sexem s její matkou

Tím ale horor zdaleka nekončí. Již dříve se v médiích objevila informace, že se v dívčině pokoji našly cizí biologické stopy. Jak uvádí zmíněný dokument, jednalo se o sperma, které podle zkoušky DNA patřilo právě Otovi. Ten se měl později při výslechu přiznat, že se v pokojíčku uspokojoval, protože jej dívka přitahovala. Jindy prý dokonce myšlenky na ni zaháněl sexem s její matkou!

Ačkoli se ke zvrhlým myšlenkám Ota S. přiznal, trval na tom, že dívce nijak neublížil a zůstalo pouze u fantazie. Detektor lži však odhalil, že nemluvil pravdu. Při testu totiž padla otázka, zda Míšu omámil. Ta nebyla nijak náhodná. Již dříve totiž kriminalisté přišli na to, že Ota S. nakupoval na internetu lék Hypnogen (léky na spaní, pozn. red.). Ačkoli to muž pochopitelně popřel, detektor lži označil toto tvrzení jako nedůvěryhodné.

Je tu ještě třetí vodítko, které poukazuje na to, že Ota S. měl velmi pravděpodobně v dívčině zmizení prsty. Míšin mobilní telefon byl kolem jejího zmizení nedostupný a matka dívky jej na policii donesla až po několika dnech. Prý jej našla zapadlý za gaučem. Eva Muzikářová však podle spisu nemluvila pravdu a po Otově smrti svou výpověď změnila. „Při opakovaném výslechu uvedla, že telefon nalezl on a přemluvil ji, aby lhala. Kde jej našel, neví.“ Detektor lži nepotvrdil, že by lhala.

V současné době na případu pracuje zúžený policejní tým. Menší pátrací skupiny nyní pracují spíše „na jistotu“, a tak na trase mezi Ústím nad Labem a Plzní, po které se Ota S. často pohyboval, propátrávají místa, ke kterým mohl mít nějaký vztah. Jsou to například nechvalně proslulá odpočívadla kolem Dubí, kde nabízejí své služby prostitutky. To, zda bude nalezena stopa, nebo dokonce tělo Míši, bude však čistě v moci náhody.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 24. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  14
 • Cože
  9
 • Trapas
  6
 • Super
  5
 • Haha
  5
 • Sladký
  5


Komentáře

Expres.cz