Najdou ji jedině mrtvou, myslí si otec pohřešované Míši. Dceru jsem už pohřbil

  •   12:06
  • diskuse

Otec hledané Míši Mihail Z. svou dceru už pohřbil! | foto: Koláž Expresu

Jeho dítě hledá policie už více jak půl roku, on ale v happy end už nevěří. Mihail Z., otec pohřešované Míši Muzikářové (13), si nedělá naděje, že se dcerka někdy najde. A pokud náhodou ano, tak mrtvá!

Po Míše Muzikářové jakoby se slehla zem. Policie po ní už pátrá více jak půl roku. Třináctiletá školačka z Ústí nad Labem je pohřešovaná od 11. ledna. A od té doby o ní nikdo nic neví.Česká veřejnost už ztrácí víru a podobně je na tom i otec mladé dívky, který si nebere servítky a v zázrak už nedoufá. „Nikdo ji nikdy nenajde, nebo ji najde mrtvou,“ řekl pro Blesk.cz dívčin biologický otec Mihail Z., který se se svou dcerou ale pravidelně nevídal.

Muž s ruskými kořeny už příliš nepočítá s tím, že by se jeho dcera našla, a tak začíná myslet spíše na budoucnost. „Život jde dál a můj život může jít dál,“ prohlásil překvapivě.

Postoj Míšina otce může nejspíše širokou veřejnost šokovat. Důležitým faktem ale je, že Mihail Z. svou dceru nevídal už delší dobu. „Naposledy jsem Míšu viděl, když měla dva roky. Byla ještě malinká,“ svěřil se muž už před časem pro server TN.cz

Server Blesk.cz informuje o tom, že za přerušeným kontaktem Mihaila Z. s jeho dcerou stála Míšina matka Eva. Exkluzivní zdroj Expres.cz, který je obeznámený s případem ztracené školačky, tvrdí, že je vše poněkud jinak.

Eva M. o pomoc od biologického otce své dcery stála, on ale svůj zájem o malou Míšu nedával příliš najevo. Zajímat se o ni prý začal až po několika letech. To ale bylo už pozdě.

Případ ztracené Michaely Muzikářové patří mezi nejsledovanější kauzy tohoto roku. Jako hlavní podezřelý se zpočátku jevil Míšin otčím Otakar S., kterého policie i vyslýchala. Jednoruký muž zřejmě neustál tlak veřejnosti a koncem ledna spáchal sebevraždu. Od této doby se spíše jen spekuluje o tom, kdo jiný mohl malou školačku unést.

Fotogalerie

Komentáře