Vzdala se policie naděje? Případ ztracené Míši nejspíš odloží!

  •   20:10
  • diskuse

Míša Muzikářová je nezvěstná od 11. ledna 2017. | foto: FB

Míšu Muzikářovou (12) z Ústí nad Labem hledá policie již přes půl roku. Bohužel však bez jakéhokoli uspokojivého výsledku. Nyní se dokonce na obzoru objevily hrozivé vyhlídky. Případ malé Míši dost možná odloží!

Již půl roku policie pátrá po Míše Muzikářové (12) z Ústí nad Labem. Bohužel však dosud výrazně nepokročila a, jak se zdá, vyšetřování spíše stagnuje. Vyšetřovatelé vycházeli ze dvou teorií. Podle první dívka utekla z domova a buď se skrývá, nebo se jí nešťastnou náhodou něco stalo. Podle té druhé, o poznání chmurnější, se stala obětí trestného činu.Po šesti měsících však kriminalisté nemají nic, co by je byť jen nasměrovalo. Poslední stopa, kterou zajistil policejní pes, končí kdesi na chodníku po cestě do Míšiny školy. To však stále může nasvědčovat oběma teoriím. Jediný podezřelý případu, Míšin otčím Otakar S., je navíc po smrti, takže mu nikdo nic neprokáže, i kdyby s dívčiným zmizením skutečně měl co do činění.

A jak se zdá, policie se již pomalu začíná vzdávat naděje. Na případ uvalené embargo začíná nasvědčovat spíše tomu, že vyšetřovatelé nemají co sdělit, než tomu, že brání úniku dat, která by mohla poškodit průběh pátrání. Krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová uvedla pro Novinky.cz: „V tuto chvíli nemáme žádné nové informace, které bychom mohli veřejnosti sdělit. Na případu pohřešované Michaely Muzikářové pracuje zúžený speciální tým.”

To ale znamená, že policie případu již nevěnuje tolik pozornosti jako na počátku. Tomu nasvědčuje i dovětek policejní mluvčí:V případě, že bude případ odložen s tím, že již ve vyšetřování nedojde k žádnému posunu, i přesto tuto věc bude mít někdo stále na starost a kdykoliv může dojít k jeho otevření.“

To jen podporuje obavy veřejnosti, která případem přes půl roku žije, že konstatování, že tady již policie nic nezmůže, se neodvratně blíží.

Fotogalerie

Komentáře