Zaorálek boural a nechtěně tak přiznal utajenou přítelkyni: Prozradily je noční telefonáty!

Ministr zahraničí a lídr ČSSD Lubomír Zaorálek měl autonehodu, při které utrpěl zranění hlavy. A při této příležitosti vyplulo také na povrch, že tento politik má přítelkyni. Jde o známou moderátorku ČT Šárku Bednářovou.

O tomto vztahu už se spekulovalo delší dobu. Nyní se potvrdil i oficiálně, když Zaorálek řekl, že to byla právě ona, kdo se o něho bezprostředně po nehodě staral a ovazoval mu hlavu obvazy. Vyplynulo z toho také, že byla přítomná v ministrově voze už během cesty.V České televizi se o poměru Bednářové a Zaorálka vědělo už delší dobu, vše prozradily výpisy z hovorů, které ukázaly množství dlouhých nočních telefonátů. Bednářová to od té doby měla v ČT nahnuté, jednou byla dokonce propuštěna kvůli reorganizaci, ale vymohla si návrat. Podruhé už se jí to nepovedlo a v roce 2013 v ČT skončila.

Bednářová lídra sociálních demokratů doprovází při kampani.

Bednářová lídra sociálních demokratů doprovází při kampani.

Dnes je Bednářová členkou volebního týmu ČSSD, a jak je zřejmé, se Zaorálkem objíždí republiku. Kromě toho pracuje na Úřadu vlády v Sekci pro lidská práva.

Zaorálek je rozvedený, se svou ženou to skončil v roce 2000, má s ní dvě děti. Další dítě má nemanželské, pořídil si ho v době, kdy byl ženatý a současně udržoval ještě dva paralelní vztahy, jeden z nich s někdejší studentskou vůdkyní Monikou Pajerovou. Zaorálek tak rozhodně není usedlý ctnostný politik, ale spíše seladon a sukničkář, který toho v osobním životě má za sebou opravdu hodně. Nakonec zalovil ve stejných vodách jako třeba hradní kancléř Vratislav Mynář a našel si ženu z televizního prostředí. Doufejme, že stát bude řídit lépe než svůj milostný život.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:08 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  25
 • Super
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4


Komentáře