Jak zabili Českou Miss: Její majitel Ditmar z toho dělá talentovou reality show na internetu

 •   19:30
 • diskuse

Partner Evy Čerešňákové Martin Ditmar mění volbu miss v reality show. | foto: Herminapress

Česká Miss jak ji známe končí. Nový majitel soutěže Martin Ditmar se rozhodl pro koncept, který v Česku a možná ani ve světě, co se volby královny krásy týče, nemá obdoby. Prestižní soutěž chce změnit v prachobyčejnou reality show. A teď se držte. Vysílat ji chce na vlastní internetové televizi!

Martin Ditmar je buď nepochopený vizionář nebo hrobník soutěže krásy Česká Miss. Nový majitel soutěže, který v létě koupil 51% společnosti a sesadil z čela představenstva firmy Marcelu Krplovou, se totiž Expres.cz svěřil, že hodlá změnit celou koncepci soutěže.Plánujeme reality show ve stylu Amerika hledá topmodelku,“ sdělil nám Ditmar s tím, že o sledovanost se nebojí.Pokud máte dobrou show, zajímavý obsah, sledovanost pak roste sama,“ myslí si podnikatel, pro něhož je Česká Miss celoročním projektem.

Budeme mnohem víc zaměření na charitu a také víc online. Proto nám do konceptu zapadá i vybudování vlastního online kanálu, který podpoří média a umožní sdílet s veřejnosti reálné zákulisí a průběh celé soutěže,“ prozradil nám Ditmar, ale již neodpověděl z čeho takovou produkci bude financovat a jak zajistí sledovanost.

A zatímco Ditmar čiší nadšením, pocity Marcely Krplové jsou diametrálně odlišné.

S Martinem Ditmarem jsme se potkali na konci minulého týdne. Nabídla jsem svůj odchod. Našla jsem prestižního investora, který má zájem ekonomicky soutěž podpořit. Našla jsem investora, který Ditmarovi nabídl, že jeho podíl odkoupí. On je ale přesvědčen, že provozování soutěže Česká Miss bez ochranné známky, bez partnerů a s koncepcí, kterou nastavil, je naprosto v pořádku. Tvrdil mi, že bude daleko lepší, než to, co bylo v předchozích letech,“ kroutí Krplová hlavou nad nápadem svého společníka.

Tvrdil, že si založí vlastní online televizní kanál a na něm bude soutěž vysílat. Když jsem se ho ptala, z čeho bude mít příjmy, odsekl, že to není předmětem schůzky. Argumentoval, že si koupil hračku a chce si s ní hrát on sám jak umí, což mě bohužel utvrzuje v tom, že se soutěž řítí do záhuby,“ říká podnikatelka.

Povede se Martinu Ditmarovi jeho plán uskutečnit nebo dojde na slova Marcely Krplové a soutěž pohřbí? To se uvidí již za několik měsíců. Ať je to ale jak chce Česká Miss jak ji známe je již nejspíš minulosti. Nově se ti nejvěrnější budou nejspíš dívat na pořad Česko hledá Miss.

Tak nějak by se totiž reality show, kterou Ditmar chystá, mohla jmenovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 14. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  17
 • Haha
  16
 • Sladký
  16
 • Tvl
  16
 • Cože
  8


Komentáře