Nový koncept České Miss: Lákají na zahraniční hvězdu a místo v soutěži si můžete koupit!

Budou tohle poslední vítězky České Miss? | foto: Jiří Pitrof, Tilen Vajt

Česká Miss v novém kabátě. Tak Martin Ditmar a Eva Čerešňáková prezentuji naši nejznámější soutěž krásy pod svým vedením. Jde ale stále ještě o volbu Miss? Soutěž se totiž přesouvá do O2 areny a místo na krásky budou organizátoři lákat diváky na zahraničního hosta!

Volba České Miss patřila vždy k vrcholům plesové sezóny. V hledišti byly vidět jenom dámy ve velkých večerních róbách a pánové minimálně v dobře padnoucích oblecích. Ty časy jsou ale nenávratně pryč.Ročník 2017 bude v tomto ohledu naprosto ojedinělý, protože většina hostů bude s největší pravděpodobnosti po vzoru Pažouta aka Marka Vašuta z Románu pro ženy ve svetru.

A to při nejlepším.

Z Miss bude doprovod koncertu nějakého zpěváka

Nové vedení soutěže se totiž rozhodlo vyhlášení České Miss 2017 přesunout do haly, kde se pořádají buď hokejové zápasy nebo koncerty zahraničních hvězd.

Ditmar s Čerešňákovou totiž předpokládají, že si lidé budou kupovat vstupenky právě na zahraniční hosty a volba nové české královny krásy bude jenom bonusem k tomu.

Nějak tedy netušíme, zda se nová Česká Miss bude volit před koncertem, mezi písničkami nebo až po skončení vystoupení zahraničního hosta, což by bylo pochopitelně s největší pravděpodobnosti před prázdným hledištěm. S největší pravděpodobnosti by ale volba Miss měla proběhnout před samotným koncertem a zahraniční host by měl usednout i do poroty soutěže, která přináší jednu velkou novinku.

Kdo si koupí protekci pro svou dceru?

A to vyhlášení divoké karty, což je veřejná dražba, která držitelce umožní vstoupit do druhého semifinále k dvaceti pěti vybraným dívkám a bojovat přímo o postup do finále.

Také se vám to nezdá fér a říkáte si, že si takto boháči budou kompenzovat mindráky svých ratolesti a budou jim kupovat tituly, čímž ztrácí celá soutěž smysl? Nepletete se. Vedení soutěže si ale své rozhodnutí obhajuje faktem, že výtěžek z prodeje divoké karty bude určený na podporu dobré věci.

Ať je to jak chce, celé nám to přijde ušité horkou nití a jsme dost zvědavi, jak letošní ročník České Miss dopadne. Tak snad to nebude fiasko, protože to by celou soutěž už naprosto a definitivně pohřbilo.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:51 24. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  35
 • Haha
  30
 • Super
  29
 • Tvl
  29
 • Cože
  25
 • Sladký
  24


Komentáře