Královna bizarních youtuberů je z Česka: Miluje hřbitovy, eskalátory a má jeden zub!

Lulusila s manželem Jožkou si vyrazili na střelnici. | foto: facebook

Svět youtuberů skýtá jak vcelku zábavnou podívanou, tak zástupy hvězdiček, které jsou jako přes kopírák. Úplně stranou toho všeho stojí nekorunovaní králové internetového bizáru, mezi nimiž bezesporu vládne ta největší z nich. Seznamte se s Lulusilou!

Kdo ještě nikdy neslyšel jméno Lulusila, pravděpodobně bude potřebovat alespoň krátký úvod. Lulusila alias Maruška pochází z blíže nespecifikované vsi u Bruntálu, dosáhla Kristových let a bydlí u hřbitova. Protože točit videa na YouTube dnes může každý, kdo má alespoň mobil s fotoaparátem a trefí na free wifi do Mekáče, rozhodla se, že to taky zkusí.Pravidelně tak své fanoušky, kterým žoviálně přezdívá Lulusáci, oblažuje zejména streamy z počítačových her, které ráda hraje. Nejvíce má v oblibě hádankové hry z trafiky a také legendární The Sims. 

„Miluju už od malička hřbitovy, jsem divná blivná, já vím,“ říká Lulusila. Kromě toho se bojí eskalátorů a zajímá se o mumie. Další fakt z jejího života, který její fanoušci jistě ocení, je informace, že už čtyřikrát v životě byla u moře. Kromě toho Lulusila nikdy v životě nebyla opilá, což je vzhledem k tomu, jaká díla občas plodí, docela s podivem. 

Lulusila s manželem Jožkou si vyrazili na střelnici.

Lulusila s manželem Jožkou si vyrazili na střelnici.

Lulusila se snaží sledovat trendy, a tak natočila například video, ve kterém představuje svůj běžný den. V něm se mimo jiné dovíte, jak připravit instatntní kávu. „Takhle tam naleju mlíko a je to mňamky mňamky a supr trupr a tohle já mám k snídani,“ hlaholí Lulusila vesele. 

 
Lulusila na rozdíl od ostatních youtuberek neoplývá ani zajímavým životním osudem, ani výraznými půvaby. Její fanoušci vyzdvihují především její ikonický a také jediný přední zub, který jí lehce vyčnívá z úst. I přestože se jedná o tuctovou ženu, tak se Lulusila před časem provdala. Její partner je o mnoho let starší a vypadá ještě věkovitější, než je, ale když se mají rádi, budiž jim to přáno! 

Kromě fanoušků, mezi něž patří především sběratelé kuriozit, se najde mnoho lidí, kteří se Lulusily zastávají a říkají, že by se jí internetová veřejnost neměla smát. Pokud však někdo vstoupí do veřejného prostoru, musí počítat s tím, že se najdou lidé, jimž jeho činnost nebude příliš po chuti. A jak se zdá, Lulusila se kritikou, pokud si jí vůbec je vědomá, těžkou hlavu opravdu nedělá. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  21
 • Cože
  12
 • Trapas
  12
 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Sladký
  6


Komentáře