Výměna manželek: Stojí za rozpadem vztahu Sabiny a Tomáše sex s milovnicí hadů?

Středeční výměna manželek stále budí diskuze. | foto: TV Nova

Středeční výměna manželek nepřestává budit emoce. Na sociální síti má odvysílaný díl již několik tisíc komentářů. Největší pozdvižení však vzbudilo Tomášovo prohlášení, že se Sabinou po zhlédnutí dílu vztah ukončili, zároveň připustil, že za rozpadem stojí náklonnost k milovnici hadů Janě. Nepopřel dokonce ani jejich společný sex během natáčení! Co na to veřejnost?

„Je to možné. Nechám to otevřené, ať divákům pracuje fantazie,“ odpověděl Tomáš na otázku, zdali mezi ním a vyměněnou manželkou Janou došlo během natáčení k intimnostem. Zároveň Nově přiznal, že právě Jana stojí za jeho rozchodem s manželkou Sabinou.Svůj vztah ukončili poté, co společně zhlédli odvysílaný díl, v němž Tomáš i Jana připustili, že kdyby opustili své vlastní partnery, umí si představit, že by byli spolu. Od konce natáčení jsou oba v kontaktu a případný vztah nechce dříč Tomáš raději komentovat. Je tedy jasné, že jiskra přeskočila.

Názory na vzniklou situaci se různí. Někdo si dokonce myslí, že mezi těmi dvěma vznikly sympatie už při prvním setkání.

„Šlo vidět, že jak uviděl Janu, tak se do ní zamiloval. A pak jak si hladil hada, šlo vidět, že se chce dotýkat Jany, a věřím, že mezi nimi už něco bylo,“ napsala jedna z diskutujících žen na Facebook.

Vznikají i konspirační teorie: „Podle mě byla poslední večeře, víno, sex a pak žárlivá scéna, protože se zamilovala. Nebyl přece důvod jinak do sebe lámat alkohol a prášek. Vždyť bylo 10 dní vše ok.“

Jana a Roman už jsou minulostí. Co doopravdy stojí za scénou, kterou mu ztropila?

Jana a Roman už jsou minulostí. Co doopravdy stojí za scénou, kterou mu ztropila?

Pro ujasnění: „Manželka s hadem“ Jana totiž po odvysílání pořadu přiznala, že si cestou za svým partnerem do části „Mezi osmi očima“ dala lék na uklidnění a zapila ho Becherovkou. Z hysterického výstupu, který mezi osmi očima předvedla, si nic nepamatuje.

Mnozí Tomáše v rozhodnutí opustit Sabinu podporují. Aby totiž uživil rodinu, měl dvě práce, dělal od nevidím do nevidím, zatímco mladá maminka Sabina utratila 80 tisíc ročně jen za oblečení na děti, což si očividně v jejich situaci nemohla dovolit.

„Měl ji kopnout do zadku dřív. Chudák má dvě práce, protože madam Sabina chce rozhazovat prachy. A aby šla sama na brigádu, to ne,“ vyjadřují se lidé k problematice.

Tomáš a Sabina se rozešli po odvysílání středečního dílu.

Tomáš a Sabina se rozešli po odvysílání středečního dílu.

Někteří však potetovanou Janou opovrhují a Sabině vyjadřují podporu. Nejvíce některé rozčiluje, že se Sabiny Tomáš nezastal v momentě, kdy na ni mezi osmi očima začala Jana hystericky řvát.

„Nemám k tobě slov. Vlastní ženy se nezastat. A říct do kamery, že si dokážeš představit žít s Janou. Chudák Sabina,“ zní další z komentářů.

Rodina už je minulostí. Tomáš a Sabina si rozdělili děti.

Rodina už je minulostí. Tomáš a Sabina si rozdělili děti.

Janu lidé často označují za feťačku a špindíru, která miluje víc hady než vlastní děti. Jak tato telenovela dopadne, ví jen Bůh. Komu fandíte vy? Janě, nebo Sabině?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 30. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  117
 • Tvl
  77
 • Haha
  42
 • Super
  38
 • Sladký
  25
 • Cože
  16


Komentáře