Výměna manželek a hadů: Dříč Tomáš učinil rozhodnutí, které nikdo nečekal

Středeční Výměna manželek má nečekané rozuzlení. | foto: TV Nova

Středeční díl Výměny manželek má nečekané rozuzlení. Blonďatá maminka Sabina a její partner Tomáš se po odvysílání dílu rozešli. Ještě větším šokem je, že za koncem jejich vztahu stojí Jana!

Tomáš, který byl jedním z hlavních aktérů středeční Výměny manželek, dnes zavítal do studia televize Nova, kde pohovořil o svých pocitech po zhlédnutí odvysílaného dílu. Jeho slova vás překvapí.„Ten průběh byl docela pozitivní, jen ten závěr byl takovým překvapením. Se Sabinou jsme se rozešli. Dalo by se říct, že zhlédnutí bylo tím posledním hřebíčkem. Bylo to oboustranné,“ svěřil se.

Kámen úrazu byl nejspíš v očekávání Sabiny. Ta předpokládala, že soužití jejího partnera a náhradní manželky Jany bude mít katastrofický průběh, opak byl však pravdou.

Milovnice hadů Jana si v domácnosti náhradní maminky počínala velmi obratně a dokonce si rozuměla i s Tomášem, s kterým společně podnikali výlety a vysloveně si padli do noty. Dokonce se v pořadu shodli, že kdyby oba odešli od svých partnerů, dokážou si představit, že by byli spolu.

Sabina a Tomáš před Výměnou manželek.

Sabina a Tomáš před Výměnou manželek.

To však Sabina nepřenesla přes srdce.

„To byl jeden z hlavních důvodů a celkově to vystupování naše s Janou, to byl důvod. Čekala, že to bude horší, že to bude jiný. Vadilo jí, jak jsme s Janou pozitivně vycházeli.“

A co víc?

„S Janou jsme v kontaktu. Možnost, že bychom byli spolu, nechám bez komentáře,“ nechal se slyšet Tomáš.

Přiznal i to, že si po odvysílání stihli sdělit i několik dojmů.

„Uvědomila si, co provedla, a že těch 10 dní bylo normálních a standardních, ale ten desátý den to nezvládla, a tím že smazala těch 10 dní předchozích.“

Janě před koncem ruply nervy.

Janě před koncem ruply nervy.

Sabina se stihla od včerejška odstěhovat. Dohodli se také o výchově dětí. Malý Daneček zůstane u mámy, Michalka bude žít s tátou.

Tomáš se vyjádřil i k závěrečné hysterické scéně, kterou Jana ztropila.

„Když do auta nastupovala, všechno bylo v pohodě, spíš šlo o tu kombinaci alkoholu a prášků. Bála se partnera, bála se, co bude, bála se osmi očí, že ji zase fyzicky napadne, takže to vyřešila tímto způsobem. Zbytečně.“

Diváci se jejich rozchodu nediví. Sabinu spíše napadají, že nechala Tomáše dřít ve dne v noci a sama sotva přidala ruku k dílu. Jak tato telenovela dopadne?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:58 29. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  296
 • Super
  150
 • Cože
  53
 • Haha
  47
 • Tvl
  38
 • Sladký
  20


Komentáře