Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Kdo je kdo z nové řady Zlaté mládeže: Podvodník, divnozpěvák, sociofob, pipka

  Je to neuvěřitelné, je to nejsnovější, je to nejúžasnější! Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout oči, je zpět! Byla vybrána nová čtveřice fejkových boháčů a rozmazlenců, která byla doplněna o staronového nezpěváka Renata z první řady, a už podle ukázek z dílů, které nás čekají, to vypadá na slibnou zábavu. Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo vykopnout obrazovku? U Zlaté mládeže se to možná i stane!

  S veřejnoprávní televizí je kolikrát velká švanda, někdy se tam zrodí věci, nad nimiž se pozastavuje rozum, někdy vyrobí něco, co vzbuzuje přímo závislost.

  Jako například pořad Zlatá mládež, dokumentární reality show (čti: předem scenáristicky předepsaná a řízená štábem), kdy je produkcí vybrána pětice mladých lidí, kteří jsou pak plánovaně postaveni mimo svou komfortní zónu. Účelem samozřejmě je vybrat co nejvíc nesourodou a bizarní pětici, což se v první řadě, kterou Česká televize vysílala ke konci roku 2015, povedlo natolik dobře, že jeden z nich se nyní vrací i v pokračování a ostatní jsou víceméně kopií předchozích typů.

  Pojďme si je tedy představit, protože první díl Zlaté mládeže 2 poběží už dnes večer na ČT1.

  Šarlota Frantinová

  Prý zpěvačka a raperka, ale my ji neznáme, ačkoliv jsme společenský web, Šarlota Frantinová alias Sharlota tedy bude jistě ráda, že se jí v hlavním vysílacím čase dostane pozornosti, kterou pak může využít pro kariéru. Nicméně po prvních dojmech můžeme říct, že tady zavládne spíše nuda. Šarlota je hezká holka, bude i chytrá a sociálně inteligentní, tedy úplný opak těch dalších kopyt, kterých se v tomto pořadu nachází a nacházelo požehnaně. Po Šarlotě bez skrupulí kouká Petr. Hned od první vteřiny víte, že mezi nimi něco bude.

  Šarlota bude bezproblémová holka, ta nás tam, jak to zatím vypadá, štvát nebude.

  Petr Mareš

  Tento hoch je povoláním dědic, který žije z toho, co mu zanechal jeho otec, a taky se „živí politikou“, ale politikou se moc uživit nedá, pokud nesedíte ve sněmovně nebo minimálně na radnici. A ani v jednom Petr rozhodně nesedí. Petr je ve straně za hnutí ANO, jezdí luxusním vozem s řidičem, sbírá strašně drahé ledovcové vody a má úplně kompletně zavřený facebookový profil. Sice se v něm označuje jako „Petr Mareš – politik“, ale na rozdíl od jiných politiků ještě nepochopil, že si sociální sítě musí kvůli interakci s voliči a oponenty udržovat, i kdyby mu to bylo sebevíc nepříjemné. Zatím se tam prezentuje spíše jako model než politik.

  Petr Mareš bude chtít Šarlotu, ale nevíme, jestli je Šarlota na otřpytkované modely. Petr navíc chodí ven s bodyguardem. To chce každý volič slyšet.

  Ve Zlaté mládeži pak má mít evidentně roli „toho chytrého, přemýšlivého a racionálního“, ale po prvním díle vypadá spíš na chytrolína, starostova syna, jehož teze se dosti často rozcházejí s realitou. Petra Mareše kdyby vystavili v muzeu voskových figurín, tak si ho někdo splete s exponátem, ta egopozornost je opravdu přehnaná a podezříváme ho, že na promo fotkách má make-up. Petr bude chtít dostat do postele Šarlotu, kouká mu to z očí hned v prvním díle. Otázka je, zda bude mít pokérovaná Šarlota zájem o modela. Vlastně politika. Politického modela. Mimochodem, Petr se prý bojí lidí, a proto chodí ven s bodyguardem.

  Tak určitě, hele. To jsou úplně přesně ty věci, na něž typický volič ANO slyší. Lol.

  Klára Havlíková

  Slečna, barmanka ve strip klubu, začínající modelka. Dívka, která o sobě tvrdí, že má jednu plastickou operaci a dál nic. No, nevíme, necháme na divácích, až jí pohlédnou do obličeje, jestli jí budou věřit. Klára o sobě tvrdí, že je průměrná a že nadprůměrná jsou jen její prsa. To je bohužel všechno pravda. Dál k ní nic nemáme. Ale chápeme, že holt jednu barbínu tam potřebovali.

  Každá docu-reality show potřebuje fiflenku na podpatcích se silikony.

  Renato Salerno

  Renato Salerno se podle nás jmenuje Salerno asi tak, jako Kateřina Kristelová se doopravdy jmenuje Kristelová, ale to jsme řešili už před dvěma lety. Ano, Renato je účastník první řady Zlaté mládeže a nyní se vrací se slovy „když klesá sledovanost, musí největší hvězda zpátky“, což je asi nějaký skoroitalský humor, neboť sledovanost Zlaté mládeže nemohla klesnout, když se ještě nezačala vysílat.

  Popojedem.

  Vypadá to, že Renato dostal rozum a půjde hlavně do MikeJePána. A to by mohl být zajímavý střet.

  Renato o sobě v první řadě tvrdil, že je zpěvák, a pak vždy něco zapěl, z čehož pak byly velké mrzutosti, takže Renato už o sobě neříká, že je zpěvák.

  NICMÉNĚ!

  Renato byl v první řadě otravný jak moucha bzučící na okně, protivná lemra a uštěpačná holka, zejména když byl ve vleku plastikové Nicolety a Vietnamky Yeni, ale už z prvního dílu nové řady máme dojem, že tady se děje velká změna. Renato evidentně dojde sebepoznání, kdy se bude muset dívat do zrcadla, které mu nastaví MikeJePán. Renato nad ním už v prvním díle ohrnuje nos, je mu zatěžko sledovat jeho hekání, jeho výmysly, jeho vychcanost a lenivost, a z prvních ukázek to vypadá, že Renato se představí jako zcela nový člověk, kterého asi budeme mít rádi.

  MikeJePán

  Nevíme přesně, jak se jmenuje, je to asi, jako když se Ondřej Brzobohatý třikrát přejmenovává na Gregora a pak zase zpátky. Takže někde se píše MikeJePán, jinde Mike Ye Pán, někde zase jen Mike Pán. Armén žijící v Praze, rodným jménem Mikael Oganesjan, o sobě tvrdí, že je youtuber a podnikatel. Takže se na to pojďme podívat.

  Tenhle člověk má naprosto katastrofální veřejný obraz.

  Youtuber je, točí na YouTube videa, kde se chová jako totální kretén a ukázkový zloděj vzduchu. Nepřináší společnosti vůbec, ale vůbec nic, jen točí sebe, jak dělá dopravní přestupky a pak arogantně nadává policii, což je výpovědní hodnota asi tak minus deset milionů. „Vydělávám 400 tisíc čistého měsíčně,“ tvrdí Mike do kamery. Zvláštní tedy, že ho ještě neocenila asociace podnikatelů, když tedy o sobě tvrdí, že podnikatel je a že mu na kontě přistane skoro půl míče, navíc když je mu teprve 21 let.

  Protože Mike žádný podnikatel není, proto. Je to vychcánek, co s dalším ultravychcánkem Petrem Kocourkem podváděli a obírali lidi o peníze na jejich lžipojištění proti pokutám, proti EET a proti zákazu kouření v hospodách. Tenhle člověk se navíc pokouší prorazit do světa public relations, kde se snažil s dalším hahaodborníkem Janem Plavcem dělat PR pro stranu ODA, což vydrželo přesně jednu spolupráci. ODA se ho okamžitě musela zbavit, jelikož spáchala politickou sebevraždu.

  Mike o sobě navíc tvrdí, že je „jinej než na internetu a to, co divák vidí, je jen moje geniální kampaň, protože já jsem geniální“. Zvláštní je, že všichni veřejně aktivní lidé, kteří na sociálních sítích procházejí masivní kritikou, vždy tvrdí, že to vše je jen hra a oni jsou v tom hraní úplně geniální. 99 % procent těchto lidí je těžce společensky znemožněno a i firmy od nich dávají ruce pryč, tím jedním a jediným zbylým procentem je Agáta Prachařová, u níž se už i u široké veřejnosti ví, že její skandální mediální obraz neodpovídá jejímu soukromí.

  To rozhodně není případ Oganesjana, i když ten se to snaží vehementně tvrdit ve snaze, že stokrát řečená lež se stane pravdou. Pokud chcete vědět, jak se stát obecním blbcem, račte tudy. Ale je to cesta, z níž není návratu a nepomůže vám k respektu ani vysněných, ani skutečných 400 tisíc měsíčně.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:58 čtvrtek 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   179
  • Trapas
   63
  • Haha
   32
  • Tvl
   28
  • Cože
   11
  • Sladký
   9

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Právě čtete

    Mohlo by vás zajímat

    Vezmeme vás na titulní stranu
    Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
    • schránka
    • Přihlásit Můj účet
    EXPRES

   • Zprávy
   • Celebrity
   • Jen pro muže
   • Sport
   • Video
   • Speed
   • jít naiDNES.cz