jít naiDNES.cz

Muži, plačte! 3 věci, které ženy upřednostní před sexem s vámi!

Anketa mezi tisícovkou žen si dala za cíl zjistit, co by nejraději ženy dělaly ve chvílích volna, které mají jen pro sebe. A jakkoliv je žena svůdná a atraktivní, sex se do první trojky vysněných činností nedostal. U mužů by naopak téměř jistě zaujal první pozici…

V průzkumu mezi ženami ve věkovém rozmezí 18–50 let vyšla najevo pro muže poněkud znepokojující skutečnost. 

Sen o sexuální dračici dřímající v každé druhé se rozplynul poté, co celých 18 % žen přiznalo, že dá vždy přednost dobré knížce nebo pletení před tím, aby se otravovaly partnerskými hrátkami.

Konkrétně z ankety vyšlo, že 370 žen si nejraději ve volné chvíli bude číst. 260 tázaných si jako naprostý relax představuje koupel ve vaně a 180 dam dokonce upřednostňuje ruční práce. Ovšem ne ty, které by upřednostnili pánové. Takže především zašívání, pletení, ale také třeba kreslení.

Teprve na čtvrtém místě se umístila skupina žen, které dokáže sex uspokojit jako nejlepší varianta trávení volného času. Z tisícovky jich bylo pouze 80. To aby chlap hledal jehlu v kupce sena. Volbu žen navíc podpořil i psycholog Jo Hemmings: „Soustředění a radost z odvedené řemeslné činnosti je perfektním řešením, jak se zbavit stresu a napětí.“ Muži by ze stejného důvodu volili zcela určitě jinak…

Hřebíček na hlavičku uhodila jistá Clair Harperová, kterou cituje server Mirror.co.uk. „Abych byla upřímná, pokud bych měla hodinu jen pro sebe, zašla bych si do hospody nebo se dívala na YouTube. A stejně nemám mít sex s kým,“ uvedla devětatřicetiletá matka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 1. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Super
  24
 • Haha
  13
 • Tvl
  11
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat