jít naiDNES.cz

Nevěsta prošvihla svatbu jak z černé komedie. A pak ji dorazil i ženich!

Nichola nedostala od snoubence žádnou šanci, krutě s ní skoncoval. | foto: koláž Expres.cz

Neuvěřitelný řetězec událostí stál šestačtyřicetiletou Nicholu Touhyovou z anglického hrabství Essex čtyřletý vztah se snoubencem i svatební slavnost v přepočtu za 360 tisíc korun. To, co svatebnímu fiasku předcházelo, působí jak z nepříliš povedené tragikomedie.

Vdavekchtivá trojnásobná matka se těšila na svatbu se snoubencem mladším o šest let, s nímž se seznámila přes internet. Veškeré zkoušky dopadly na výbornou, ale když přišlo na „den D“, spiklo se proti ní všechno, co mohlo. Že by osud?

Začalo to make-upem, který si nechala udělat v salónu obchodního domu nedaleko města, kde se měl obřad v kostele konat. Když se uviděla v zrcadle, natolik se zhrozila, že se rozhodla jet domů, výtvor profesionálů smýt a namalovat se sama. V té chvíli zbývala do svatebního obřadu hodina a půl.

Když dorazila domů, zjistila, že její dvě mladší děti a rodiče, kteří se sňatkem nesouhlasili, ještě nikam neodjeli a rozhodli se na svatbu nejet. Nichola naložila děti do auta a odjela do hotelu, kde měla připravené šaty. Tam jako na potvoru vznikly problémy s placením a na pokoj ji pustili až s dalším zpožděním.

Nato zjistila, že šaty její osmileté dcery zůstaly doma. Ve chvíli, kdy stále nebyla nalíčená, neměla ani šaty, dostala SMS od družičky, která se pro nemoc vlastního dítěte nemohla dostavit. V tu chvíli zbývalo do obřadu třicet minut a Nichola propadla panice. S pláčem tedy zavolala svému milému, který již v kostele čekal i s jejím synem. Ten ji však jen pobídl ke spěchu.

Spolu s nimi už na místech seděly desítky hostů a žena byla vzdálená 30 kilometrů, nebyla připravená a do kostela se již včas nedostala. Svůj souboj s časem prohrála, ale nenechala se zlomit a nenamalovaná a nedostatečně připravená se vypravila alespoň na svatební recepci. Velebníček v kostele již nemohl čekat, protože se chystala další svatba.

Snoubenec se natolik urazil a projevil neochotu pochopit celou zamotanou příhodu a své lásce odpustit, že zaplatil dýdžeje a všechny poslal domů s tím, že to není věc, přes kterou by se mohl jen tak přenést. Tomu se říká smůla. Anebo to bylo štěstí?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 3. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  7
 • Haha
  4
 • Cože
  3
 • Tvl
  3
 • Sladký
  1
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz