Emil z VyVolených: V nové show se choval jako cvok, byl to další tyátr

Emil v pořadu pěkně řádil. | foto: Koláž Expresu

Doslova jako maniak se před českými a slovenskými diváky ukázal Emil Zajac, známý jako sebevědomý horník z Ostravy, který se proslavil účinkováním v reality show VyVolení. V novém pořadu Take Me Out začal jako zběsilý křičet na ženy, které neocenily jeho krásu a mužnost.

Emila Zajace před dvanácti lety znal snad každý Čech. Upovídaný romský horník, který sám sebe považuje za showmana, patřil totiž k hlavním tvářím populární reality show VyVolení, jejíž první řada frčela v roce 2005.

Od samého začátku Zajac jasně deklaroval, že právě peníze jsou hlavním důvodem, proč do soutěže šel. Navíc se chtěl také zviditelnit. To se mu částečně povedlo. Ale v současné době po něm už neštěkne ani pes. Emil si tak nemůže příliš vybírat a není divu, že se rozhodl vystoupit v nové česko-slovenské reality show zvané Take Me Out. Jeho výstup se nedá označit ale jinak než jako pořádný trapas.

Princip pořadu Take Me Out je jednoduchý. Jeden muž, v tomto případě Emil, bojuje o přízeň třiceti žen. Tancuje, dvoří se jim a pouští kráskám také videoklipy, které ho mají představit. Po každém kole ženy rozhodují, jestli muž hledající svou lásku půjde dál. 

Nejprve ženy natěšené na svého prince hlasují o tom, jak se jim onen muž líbí na první dojem. Zde byli někteří diváci jistě v šoku. Emil se zpočátku líbil téměř všem ženám! Dál už to s ním šlo ale z kopce. Po takzvaném představovacím videu několik žen dalo Emilovi červenou.

Během chvíle byl Zajac naprosto v pořádku.

Zpočátku se Emil líbil skoro všem ženám.

Poslední kapkou byla ale krátká nahrávka, ve které se Emil promenádoval v těsném neoprenu. Při pohledu na jeho postavu v plné kráse si ženy své původní rozhodnutí rozmyslely a Emila rázem nechtěl nikdo.

„To si děláte srandu ze mě, ne? To jste to jako všechny zmáčkly? Tak to běžte někam,“ běsnil Emil, který se poté začal ptát moderátorů na to, kde je zakopaný pes.

„Každý vypadá v neoprenu skvěle, ale ty v něm vypadáš... no, fantasticky,“ odpověděl mu s úsměvem jeden z moderátorů Jakub Prachař.

Od samého začátku bylo ale vidět, že po slávě toužící Emil svůj hněv pouze hraje. 

Během řvaní mu očividně cukaly koutky, moderátoři v pozadí se také usmívali a ženy, na které Emil tak hlasitě křičel, nevypadaly nějak šokovaně či vystrašeně.

Navíc z nahněvaného Emila se během krátké chvíle stal opět usměvavý pohodář, jenž při odchodu z pódia posílal ženám, které ho před pár vteřinami odmítly, sladké pusinky. Dokonce diskutující na sociálních sítích mají jasno o tom, že TV JOJ a Emil si vlastně chtěli pomoci navzájem.

Zajac se divil, že ho ženy v pořadu nechtěly.

Zajacův výstup byl pořádný trapas. Od samého začátku bylo jasné, že je řádění romského horníka jen herecká etuda.

Pořad totiž mohl lákat diváky na originálního hosta, který svým chováním způsobil pořádný poprask. Zajac zase měl šanci naplno ukázat své herecké schopnosti a případně očarovat někoho z filmového průmyslu. 

Vzhledem k tomu, že téměř nikdo jeho výstupu nevěřil, je nad slunce jasné, že se mu to příliš nepovedlo.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 11. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Tvl
  20
 • Super
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat