Orál v metru? Hlavně že nikoho nezabili, zastávají se lidé sexuchtivého páru v metru

31. května 2018
Cestujícím ve vídeňském metru se naskytl hodně bizarní pohled. Přímo uprostřed nástupiště konečné stanice se tam mladý pár exotického vzezření oddával sexuálním hrátkám! Oběma nijak nevadila pozornost davů a pohotovému cestujícímu se tak podařilo pořídit exkluzivní video.

Tenhle zážitek asi řadu cestujících ve vídeňském metru šokoval. O to víc, že se odehrál v rušné stanici Siebenhirten. Mladý pár si tam přímo před zraky cestujících užíval „intimních“ chvilek!

Videozáznam z telefonu pohotového kolemjdoucího ukazuje dredatého mladíka exotického vzezření, pod kterým klečí o zeď opřená dívka. A svého milého orálně uspokojuje! Muž se přitom klimbá ze strany na stranu a není pochyb o tom, že musí být posílen alkoholem či drogami.

Jak upozorňuje server Daily Mirror, soudě podle komentářů na Facebooku, jde o známé firmy. Především dívku totiž místní občané na videu poznali. „Podívejme, tady je,“ napsal jeden z nich. 

Oba dva exhibicionisté to samozřejmě schytávají ze všech stran a lidem se nelíbí především to, že se nijak neostýchali si užívat přímo před zraky dětí.

U některých ale naopak našli i zastání. „Proboha, vždyť o nic nejde. Je to lepší, než kdyby někoho zabili, znásilnili nebo hodili pod vlak,“ napsala třeba jedna z uživatelek.

Z Facebooku bylo video kvapem staženo, po internetu se ovšem šíří dál. Mladý páreček za takovou pozornost jistě rád není, protože v Rakousku hrozí za sex na veřejnosti i rok za mřížemi.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:39 pátek 28. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 52
  • 31
  • 22
  • 21
  • 12
  • 10
Komentáře