Lakomá modelka nabídla poldům skupinový sex, ujali se jí psychiatři

Ruská instagramová hvězdička Kira Mayer zřejmě skončí za mřížemi. | foto: koláž Expres.cz

Poněkud bizarní příběh se odehrál v ruském hlavním městě poté, co hvězdička Instagramu se sto šedesáti tisíci followerů padla do rukou dopravní policejní hlídce bez platných dokladů. Silikonová krasavice se již dříve proslavila jako modelka spodního prádla, ale nyní trumfla všechny předchozí úspěchy a její story přebírají weby po celém světě. Z téhle slávy vnadná Kira Mayer ale radost mít nebude.

Na výšku je sice Kira Mayer spíše drobné postavy, ale málokdo ji přehlédne. Výrazný hrudník, zadeček a věčně našpulené botoxové rty fungují spolehlivě především na muže. Zvlášť pokud se nechá fotit v luxusním spodním prádélku nebo pro jistotu úplně nahá.

Fanoušky vnadné Rusky překvapil incident, na jehož začátku byla lapálie s řidičákem a na konci pokus instagramové sexbomby o sebevraždu.

Když jí v centru Moskvy zastavila dopravní hlídka, velmi záhy se ukázalo, že modelka jede bez platných dokladů. Ty jí byly v minulosti na půl roku odebrány za to, že ujela z místa dopravní nehody.

Atraktivní Kira se pokusila svést policisty, ale skončila na psychiatrii.

Atraktivní Kira se pokusila svést policisty, ale skončila na psychiatrii.

A protože porušení tohoto zákazu se rovná nejen v Rusku trestnému činu, rozhodla se to Kira řešit po svém. To když policistům nabídla skupinový sex nebo i jednotlivě. Při výši tamní korupce měla ale zatracenou smůlu, protože ani jeden z pánů na dovádění s Kirou nebyl zvědavý, a naopak byla zatčena a převezena do policejní cely.

Představa možného odsouzení a pobytu ve vězení byla pro hvězdičku zvyklou na luxus zřejmě příliš. V cele předběžného zadržení se tedy za pomoci svého řetízku pokusila podřezat žíly v zápěstí. Na základě toho byla předána do rukou psychiatrů, aby posoudili duševní kondici vyšinuté hanbářky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:56 2. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Trapas
  24
 • Sladký
  12
 • Super
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
Komentáře