Produktivnější redaktorku aby pohledal: Má Tuháčková z ČT24 vůbec někdy volno?

Petra Tuháčková je jednou z nejproduktivnějších redaktorek České televize. | foto: Koláž Expres.cz

Pravidelní diváci ČT24 si stále častěji lámou hlavu nad tím, jestli je vůbec v lidských silách vydržet tempo, jaké nastolila Petra Tuháčková. Všestranná redaktorka, která se nebojí žádného tématu, je v terénu téměř každý den. A je úplně jedno, jestli se jedná o schůzi Sněmovny, anebo reportáž z Příbrami, kde ozbrojený muž drží rukojmí v bance.

Podle Facebooku se může zdát, že Petra Tuháčková je samá dovolená, opak je pravdou. Velmi produktivní posila zpravodajského programu České televize sice na sociální sítě dává fotky z cest, těch si v současné době moc neužije.

Kratochvílí, kdy si užívá sladkého nicnedělání pod palmami nebo hraje s kamarádem stolní tenis na pražském Kulaťáku, je jako šafránu, zato na obraze je Tuháčková téměř pořád.

V množství reportáží, které natočila, se už dávno ztratila ta, kterou jí zlí jazykové vyčítají a předhazují. 

V ní si Tuháčková v živém vstupu popletla hymny. Zatímco se za její hlavou objevily hvězdy Evropské unie a rozehrála se Óda na radost, oznámila divákům, že hraje hymna Slovenské republiky. Poté, co se vrátila na obrazovku, za chybu se neomluvila a pokračovala v připraveném vstupu o dění na sjezdu ČSSD, zřejmě doufala, že si nikdo ničeho nevšiml.

Živé vstupy jsou dost ošemetné a Petra není jediná, koho taková chvíle vyvedla z míry a dopustila se jisté chybičky. Na druhou stranu nikdo učený z nebe nespadl a rozhodně nelze z jedné nepovedené reportáže soudit, jaká bude její kariéra, naopak. 

Navíc častými službami získá tolik zkušeností a praxi, kterou jí méně vytížené kolegyně můžou jenom závidět.

Komentáře