Kam za skvělou party? Máme pro vás seznam nejlepších pláží pro pořádné mejdany

4. místo - Praia da Rocha, Portimăo, Algarve, Portugalsko. | foto: Reprofoto Telegraph

Jezdíte za mořem spíše kvůli odpočinku nebo za dobrodružstvím? Pokud volíte variantu číslo dvě, tak právě pro vás je následující galerie nejlepších party pláží z dílny serveru Telegraph. Tak kam byste vyrazili?

1. Playa d’en Bossa, Ibiza, Španělsko

Jistě není překvapením, že králem tohoto seznamu je pláž na vyhlášené Ibize. Jakmile do vyhledávače napíšete slovo Ibiza, okamžitě vám kolega Google pomůže a připíše k němu slovo party. Náhoda? Rozhodně ne, tento ostrov je jednoznačně legendou všech mejdanů.

1. místo Playa d’en Bossa, Ibiza, Španělsko

1. místo Playa d’en Bossa, Ibiza, Španělsko

2. Sanxenxo, Galicie, Španělsko

A opět Španělsko, tentokrát se jedná o Galicii. Žije zde ani ne tři miliony obyvatel a hlavním městem je Santiago de Compostela, známé poutní místo. Kromě srazů všech silně věřících lidí je Galicie také ideální místo pro dovolenou plnou mejdanů.

2. místo Sanxenxo, Galicia, Španělsko

2. místo Sanxenxo, Galicia, Španělsko

3. Los Caños de Meca, Andaluzie, Španělsko

A do třetice všeho dobrého Španělsko, diví se snad někdo? Španělsko je jasným číslem jedna, co se týče party pláží. Není to jen Ibiza a Galície, ale velice vyhledávanou destinací je také Andaluzie. Místní metropolí je město Sevilla.

3. místo Los Cańos de Meca, Andalusia, Spain

3. místo Los Cańos de Meca, Andalusia, Spain

4. Praia da Rocha, Portimão, Algarve, Portugalsko

Když to není Španělsko, tak úspěch slaví jeho sousedé z Portugalska. Ve fotbale byl portugalský národní tým dlouhou dobu ve stínu Španělska, ale na posledním mistrovství Evropy z něj vystoupil. Co se týče dovolenkových destinací spojených s alkoholem, tak tady to nehrozí. Španělsko bude kralovat dále, ale i tak se jistě vyplatí některý pláže Portugalska navštívit. Místní to budou jistě brát jako kompliment.

4. místo - Praia da Rocha, Portimăo, Algarve, Portugalsko.

4. místo - Praia da Rocha, Portimăo, Algarve, Portugalsko.

5. Rovinj, Istria, Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobě bráno jako dovolená za výhodnou cenu a proto ji také využívá mnoho Čechů. Pravdou ale je, že Chorvaté se mohou pyšnit krásnými plážemi, na kterých se pravidelně pořádají bouřlivé mejdany. Mnoho Čechů jezdí například na Zrče, v našem žebříčku si ovšem vysloužila páté místo pláž Rovinj.

5. místo Rovinj, Istria, Chorvatsko

5. místo Rovinj, Istria, Chorvatsko

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:39 úterý 4. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  6
Komentáře

Právě čtete