jít naiDNES.cz

Paroháč dne: Vyfotil si selfie s přítelkyní, když mu byla nevěrná s jiným!

Mariano na nevěrnou přítelkyni na večírku narazil docela náhodou. | foto: koláž Expres.cz

Argentinec Mariano Nicolas byl šťastně zamilovaný až do chvíle, kdy si vyrazil na večírek. Slečna se opila tak, že se jaksi zapomněla. Lépe řečeno si neuvědomila, že by mohl dorazit i její přítel. Proto se začala oddávat nevěře přímo před jeho zraky, aniž by to tušila.

Dvacetiletý Mariano pochází z Quilmes u Buenos Aires, Shodou okolností se objevil na párty, kde si užívala i jeho přítelkyně. Jenže s jiným! Po neznámém vetřelci se doslova plazila a vášnivě se s ním líbala. Ač jinak temperamentní, tentokrát Mariano zachoval chladnou hlavu.

Chvíli se na nadrženou dvojici díval a pak si s nevěrnicí a jejím amantem udělal selfíčko. Fotografii následně zveřejnil na Twitteru s popiskem: „Má přítelkyně (nyní již bývalá) si neuvědomila, že jsme byli na stejné párty.“ Jeho tweet se stal virálním a sdílelo ho přes 17 tisíc lidí.

Nevěrnice o tom, že ji Mariano nachytal in flagranti, netušila nic až do chvíle, kdy její foto začalo kolovat po sociálních sítích. Poté napsala příteli omluvnou zprávu, kterou též zveřejnil.

05.března 2018 v 20:06, příspěvek archivován: 16.března 2018 v 16:07

No pensaba subirlo pero me insistieron tanto.. sean felices https://t.co/eMyl6UC6rV

„Byla jsem velmi opilá, ten druhý byl velmi dotěrný, naléhal, a už ani nevím jak, stalo se to. Ale vážně tě miluji a chci tě.“

Mariano se ale obměkčit nenechal, její slova ho spíše pobavila a doporučil své ex, že se měla více snažit. Smůla, no...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:25 sobota 14. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  31
 • Super
  17
 • Tvl
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře