jít naiDNES.cz

Důvod rozchodu? Český boháč prý striptérku Margaridu bil. „Měla zánět v oku,“ brání se

Vypadali jako dokonalý pár z hodně zvrácené pohádky. Ona je krásná, mladá a sexy. On má zase téměř bezedné konto. I tak ale kouzlo mezi českým boháčem Milošem Kantem (63) a portugalskou tanečnicí Margaridou Aranha (25) před časem vyprchalo. Nedávno vypluly na povrch spekulace, že pár, který se proslavil velkolepými zásnubami na červeném koberci v Cannes, měl velké problémy. Mluví se o údajném domácím násilí. To ale Miloš a později i Margarida rezolutně popřeli.

Koncem května média po celém světě informovala o nevšedním vztahu českého miliardáře Miloše Kanta s mladou sexbombou Margaridou. Holohlavý boháč krásnou tanečnici požádal o ruku po šestitýdenní známosti na červeném koberci během filmového festivalu v Cannes.

Sexy Portugalka neváhala a řekla ano. O Milošovi poté mluvila jako o dokonalém gentlemanovi. Společně se chystali na neskutečně pompézní svatbu. Před několika dny ale přišel náhlý konec velké lásky a údajně má Margarida Aranha za Miloše už i náhradu v podobě fešného herce.

O důvodech rozchodu zatím oba mlčí, portugalské bulváry ale spekulují o tom, že Margarida Miloše opustila, protože ji miliardář bil. 

Po nedávné nakládačce si prý sexy prsatice sbalila svých pár švestek a ze Švýcarska, kde s Milošem žila, odletěla za svými rodiči.

Toto obvinění portugalský server Dioguinho.pt podložil fotografií, na níž má Margarida monokl a také oko podlité krví.

Monokl po drsné nakládačce, nebo obyčejný zánět v oku?

Monokl po drsné nakládačce, nebo obyčejný zánět v oku?

Miloš Kant, který s médii jinak vůbec nekomunikuje, nevydržel být zticha a proti nařčení, že svou snoubenku mlátil, se rázně ohradil. Margarida podle něj měla v oku obyčejný zánět a ze Švýcarska odletěla ještě předtím, než se jí oko zahojilo.

Pár dní poté se k údajnému domácímu násilí vyjádřila i sexbomba.

„Ano, skutečně jsem měla v oku zánět, musela jsem s tím do nemocnice. Byly to těžké chvíle, pořád jsem plakala. Nikdo mě nezmlátil a tím tohle téma považuji za uzavřené,“ vysvětlila na sociální síti mladá kráska.

Margarita si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku.

Miloš si stojí za svým. Margaridu nemlátil a v oku měla sexbomba pouhý zánět.

I přestože Miloš Kant vypadá jako celkem sympatický chlapík, nejspíše to žádný svatoušek nebude. 

Ve Švýcarsku provozuje několik nočních klubů a podle zahraničních médií měl být dokonce ve vazbě kvůli násilnému vymáhání peněz.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře