jít naiDNES.cz

Dojemný příběh v show MasterChef: Marka v 17 letech vyhodila z domu vlastní matka!

Na televizní obrazovky se vrátila oblíbená kuchařská show MasterChef. Kromě skvělých výkonů jsou zde k vidění také velice silné příběhy. Za zmínku stojí jistě to, čím si musel projít talentovaný kuchař Marek Kühnel (24). Když mu bylo sedmnáct let, vlastní matka ho vyhodila z bytu.

Mladý začínající kuchař Marek má za sebou velice těžký životní příběh.

Když mu bylo sedmnáct let, vlastní matka ho vyhodila na ulici. „Přišla domů a řekla: ‚Sbal si věci a vypadni.‘ Tak jsem si sbalil věci společně se svou hrdostí a odešel,“ přiznává jeden ze soutěžících letošního ročníku soutěže MasterChef.

Marek tehdy nevěděl, co má dělat a kam jít. Nechtěl zatěžovat svého otce, který sám žije velmi skromně. První dny se tedy rozhodl, že bude stanovat s kamarádem na rybách.

Brzy mu ale došlo, že to takhle nejde donekonečna. Situace, v níž se ocitl, ho řádně motivovala, uvědomil si, že je v životě na všechno sám. 

V sedmnácti letech ho matka vyhodila z domu.

V sedmnácti letech ho matka vyhodila z domu.

Marek si tedy našel brigádu v automobilovém průmyslu, kde poznal Janu, svou současnou přítelkyni, která ho doprovodila do MasterChefa. Do Jany se zamiloval na první pohled.

S Markem se ale osud nemazlil. Netrvalo totiž dlouho a o práci Marek brzy přišel. Ve volném čase často vařil a díky tomu zjistil, že právě profese kuchaře by mohla být jeho životním posláním.

Dostal v restauraci brigádu, která ho začala velice bavit. Navíc dostal nápad, že by se mohl zúčastnit kuchařské show MasterChef. Podal přihlášku a už teď je jisté, že udělal moc dobře.

Marek má za sebou těžký životní příběh.

Marek má za sebou těžký životní příběh.

V show uvařil jídlo podle receptu svého vietnamského otce a u poroty zabodoval. Dostal bílou zástěru a postoupil do dalších bojů.

„Myslím si, že chtěl někomu dokázat, že by nad ním neměl lámat hůl,“ okomentoval Markův výkon porotce Radek Kašpárek. „Je to velký frajer,“ nechal se slyšet i další z tříčlenné poroty Jan Punčochář.

Tuto lahůdku Marek připravil.

Tuto lahůdku Marek připravil.

Smutné je, že Markovi se jeho matka, která se ho coby teenagera zřekla, neozvala ani po skvělém výkonu v televizi. Naopak se svým tatínkem má Marek ještě lepší vztah než dříve.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:54 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  19
 • Haha
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Neděle 17. listopadu 2019, Den boje za svobodu a demokracii
   EXPRES

   jít naiDNES.cz