jít naiDNES.cz

Děti z Jurského parku jsou k nepoznání: Z krásné Lex je malířka, Tim zůstal u filmu!

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání! | foto: Instagram

Co by byl Jurský park, jeden z největších trháků Hollywoodu, bez nich dvou? Ariana Richards a Joseph Mazzello si zahráli sourozence Lex a Tima a měli nakročeno ke snovým hereckým kariérám. Jak už to tak ale občas bývá, cejch dětských hrdinů ze sebe nedokázali setřást. I když Joseph částečně ano, a dokonce se objevil v loňském hitu Bohemian Rhapsody. Co nyní, 26 let od premiéry filmu, dělají?

Mladičké filmové hvězdy to nemívají lehké. Spousta z nich usne na vavřínech, další část se zkrátka nezbaví nálepky dětského herce. Stejný problém měla i Ariana Richards a Joseph Mazzello. Tak trochu neposedné, ale zároveň statečné sourozence Lex a Tima z legendárního Spielbergova Jurského parku přece zná každý.

Jak se jim tedy žije dnes, dlouhých 26 let od premiéry? Rozhodně nestrádají. Ale životem ve světlech reflektorů taky nežijí, i když jeden z nich se mu v poslední době opět přiblížil.

Začněme u Ariany Richards, která si zahrála počítačovou nadšenkyni Lex. Po Jurském parku si střihla ještě pár rolí, pak ale její kariéra víceméně upadla. A tak plac a kamery vyměnila za ateliér a palety. Je z ní malířka, a to poměrně úspěšná.

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání!

Ariana Richards je ve svých 39 okouzlující!

„Ráda pracuji s lidmi a na plátno přenáším jejich příběhy i můj dojem z nich. Olej, štětec a plátno používám k vytvoření něčeho, co vydrží po generace,“ řekla v minulosti magazínu People. Naposledy Ariana objížděla se svými obrazy turné po Jižní Americe.

Na pohled působí Ariana Richards spokojeným dojmem. Živí se tím, co ji baví, také už je maminkou, má dcerku. Zároveň však nevylučuje, že by se do Hollywoodu mohla vrátit, pokud by měla možnost.

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání!

Ariana Richards na premiéře nejnovějšího Jurského parku, teď již pod názvem Jurský svět.

Kdyby na to došlo, jeden parťák by tam na ni už čekal. Joseph Mazzello, tedy její filmový bratr Tim, se u filmu prosadil. 

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání!

Sam Neill jako Alan Grant spolu s Lex a Timem v Jurském parku

Pravda, na to, že sbíral zkušenosti u jednoho z nejúspěšnějších trháků historie, a na to, že následně od samotného velikána Stevena Spielberga dostal doporučení na filmovou školu, by z něj klidně mohla být mnohonásobně větší hvězda. I tak má ale Mazzello ve svých pětatřiceti letech poměrně slušné filmové portfolio.

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání!

Joseph Mazzello se změnil k nepoznání.

Vedlejší roli si střihl třeba ve filmu Sociální síť, který mapuje život Marka Zuckerberga v době, kdy zakládal Facebook, nebo G. I. Joe 2.

Takto dnes vypadají děti z Jurského parku. Lex a Tim se změnili k nepoznání!

Joseph Mazzello je jednou z hvězd snímku Bohemian Rhapsody.

Vyloženě obří úspěch pak zaznamenal koncem loňského roku. To si totiž zahrál jednu z výraznějších rolí ve snímku Bohemian Rhapsody o životě Freddieho Mercuryho. Joseph ztvárnil baskytaristu Johna Deacona, tedy jednoho z členů legendární kapely Queen. 

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat