Jágrova neteř o podnikání Kopřivové: Neradí se se mnou, já bych to dělala jinak

Pavlína Jágrová promluvila o podnikání Veroniky Kopřivové. | foto: Instagram/Profimedia

O podnikání modelek se poslední dobou hovoří čím dál tím častěji. Někdy pochvalně, jindy skepticky. S kritikou se setkal například módní e-shop Veroniky Kopřivové. Teď se k jejímu přeprodávání oblečení vyjádřila i Jágrova neteř Pavlína, která je módní blogerkou. S její filozofií se neztotožňuje. Jak to zhodnotila?

Módní blogerka Pavlína Jágrová má se svým strýcem Jardou přátelský vztah. V dubnu ho navštívila na Floridě a porozuměla si také s jeho přítelkyní Veronikou.Tu si pochvaluje zejména, co se týká jejího módního vlivu na hokejovou osmašedesátku: „Snažila jsem se mu do toho mluvit, ale od té doby, co je s Verčou, myslím, že se obléká dobře. Naučila ho to.“

S menším pochopením se však vyjádřila k Veroničinu podnikání, které se již setkalo s kritikou. Svůj obchod provozuje totiž značně amatérsky v rámci facebookové komunity a posvítila si na ni dokonce i Česká obchodní inspekce, která ji upozornila na jisté zákonné nedostatky.

„Ano, má e-shop. Já se o to nijak nezajímám, je to její věc. Ať si ve volném čase dělá, co chce. Se mnou se neradí. Občas jsem ji vyfotila, když potřebovala, ale tenhle byznys jsme spolu nikdy neřešily. Já bych to takhle třeba sama nedělala. Když už, tak bych chtěla mít pár svých kousků, které bych prodávala,“ uvedla v rozhovoru pro Luxury Prague Life Pavlína.

Jágrová byla za svým strýcem na Floridě, kde trávila čas i s Veronikou.

Jágrová byla za svým strýcem na Floridě, kde trávila čas i s Veronikou.

Nad trendem celebrit, které pouze přeprodávají levné oblečení ze zahraničí, se znalci často pozastavují. Před několika měsíci si do podobných manévrů rýpla například Diana Kobzanová, která díky životu ve Spojených státech ví, jak takové obchodování funguje.

Vlastní kolekci teď naopak příkladně navrhla Simona Krainová a sklízí za to samou chválu.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Haha
  14
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Super
  8
 • Sladký
  6


Komentáře