Kobzanová ukazuje zákulisí byznysu Kopřivové: Vydělává na brutálních přirážkách!

Diana Kobzanová si neurčitě rýpla do Kopřivové. | foto: Instagram

Poté, co jsme upozornili na fungování internetového e-shopu Veroniky Kopřivové, si do modelky rýpla její kolegyně a prostořeká blondýnka Diana Kobzanová (35). Ta se na své sociální síti pochlubila videem, na kterém ukazuje, kde se kousky z jejího e-shopu dají sehnat doslova za pár kaček.

Internetový obchod Veroniky Kopřivové vábí na nízké ceny a krásné kousky. Jak ale Diana Kobzanová ukázala, za vším je jen kalkul. Přítelkyně hokejisty s číslem osmašedesát nakupuje za velmi nízké ceny a věci poté přeprodává trojnásobně dráž!„Jsem ve svém oblíbeném obchodě Marshalls, je to spíš takovej hrabák, ale prodávají tady věci za super ceny. Tak třeba tohle! Hádejte za kolik. Jsou dvě, původně čtyřicet, teď za dvacet. Dvacet dolarů je asi 450 korun. Takže tady za 450 dvě koupím a pak vám za 800 jednu prodám,“ řekla ve svém videu na sociální síti k podprsenkám značky Calvin Klein.

Diana ukázala ceny v USA.

Diana ukázala ceny v USA.

Ačkoli sama vyvrátila, že by na někoho narážela, její poznámky byly podle posunků adresované přímo Kopřivové, která se jako jediná modelka v Česku věnuje přeprodeji značkových věcí.

„Ptáte se, na koho narážím, uklidním vás. Vůbec na nikoho. Ale přemýšlím, že u tý mateřský bych si nějak přivydělala, že by byl pan Frolík rád,“ dodala s nadhledem a ukazovala fanouškům další kousky, které za oceánem koupíte za nízké ceny.

„Psala mi teď kámoška, ať ukážu, co tady stojí třeba Tommy Hilfiger. Tak tady batůžek, nádhernej, původní cena sto dolarů a tady si ho koupíte za čtyřicet,“ uzavřela celou stories na Instagramu.

Podobné kousky, jaké Kobzanová ukazovala ve videu, přitom Kopřivová prodává za neuvěřitelné ceny. Tak například podprsenky Calvin Klein u ní vyjdou na více než tisíc korun a značkové batohy přesahují tři tisíce. V USA přitom jedna podprsenka vyjde na 230 korun a značkový batoh za tisíc.

Není se tedy potom co divit, že jen po pár týdnech provozování e-shopu si Kopřivová ze své kapsy mohla pořídit kabelku Louis Vuitton nebo náramek od značky Cartier, které vyjdou na desetitisíce korun.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:11 21. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  88
 • Trapas
  51
 • Haha
  33
 • Tvl
  28
 • Sladký
  15
 • Cože
  13


Komentáře