Soud dne: Václav Klaus ml. se rozváděl, mezi manžely byla dusná atmosféra

U Obvodního soudu pro Prahu 8 dnes došlo k rozvodovému stání mezi poslancem ODS Václavem Klausem mladším a jeho ženou Lucií, s níž má malou dceru. Manželství se rozpadlo v létě 2017 a důvodem byla podle Klause nevěra. Obě strany se dostavily společně a mezi Václavem a Lucií panovala velmi napjatá atmosféra.

Po pěti letech manželství podal Václav Klaus ml. žádost o rozvod s manželkou Lucií. Minulý rok v říjnu se svěřil médiím, že se vztah definitivně rozpadl během června a předpovídal, že rozvod neproběhne hladce.

„Z mého pohledu manželství skončilo ze dne na den 12. června. Jistou informaci náš vztah nezvládl a během měsíce manželství zkolabovalo,“ řekl Klaus ml. Blesku a mezi řádky tak přiznal, že ho Lucie podvedla s jiným mužem.

Všechny moje statusy do června tohoto roku, adorující moji ženu nebo rodinu, nebyl nějaký marketingový kalkul, ale reálný odraz mých pocitů a pocitu zodpovědnosti a lásky, co jsem k nim cítil,“ napsal nešťastný pedagog na Facebook. V té době také výrazně pohubl a přiznal, že i více pije.

Celé rozvodové stání proběhlo velmi rychle a je otázkou, zda bylo ukončeno, nebo šlo jen o začátek delší bitvy. Na otázku Expresu, zda vše probíhá ve vzájemné shodě, se nám dostalo chladného mlčení.

Atmosféra mezi Václavem a Lucií by se dala krájet. Zatímco poslanec ODS byl rázný a působil neústupně, o šestnáct let mladší matka jeho dcery vypadala naprosto zdrceně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:19 5. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Super
  14
 • Haha
  14
 • Sladký
  11
Komentáře