Nová žena Klause ml. odtajněna. Přišla kvůli němu o zaměstnání!

Václav Klaus ml. mohl v minulých dnech jásat, nakolik mu jeho popularita přinesla 22 614 preferenčních hlasů v parlamentních volbách. V osobním životě to však tak skvěle neklaplo. Syn exprezidenta se totiž pro nevěru manželky Lucie rozvádí. Nikterak však nelenil a sbalil další ženu. Ta nyní promluvila o tom, jak k tomu došlo.

Když musel Václav Klaus ml. s pravdou ven a oznámil do médií, že podal žádost o rozvod, naznačil, že za tím stojí nevěra. Dvojice, která spolu vychovává čtyřletou dcerku prý nezvládla jistou informaci. Řečeno gentlemansky, ale zcela jasně.Nyní již poslanec za ODS však dlouho truchlit nemusel a krátce po bolestivém zjištění ho již opečovávala další ženská náruč. A Klaus si opět uměl vybrat, protože se mu dostalo tolik potřebné útěchy. A Simona Vandová je v jedenatřiceti letech dokonce ještě mladší než její předchůdkyně!

„Na začátku léta z něj byl cítit velký smutek a vyčerpání – procházel velmi těžkým obdobím kvůli události, která ho dost zasáhla a nakonec ji musel aktivně řešit. Myslím, že si prošel peklem, zejména s ohledem na dceru, kterou bezmezně miluje,“ vyjádřila se nová Klausova partnerka Simona pro deník Blesk.

Spojila je společná vášeň, a ne jenom ta, kterou byste mysleli. Dvojice totiž miluje cykloturistiku. To potvrzují další slova Simony Vandové, která má za sebou též jedno nepodařené manželství. Zároveň však připouští, že si kvůli novému vztahu musela najít nové zaměstnání.

„Během léta nás sblížily společné vyjížďky na kole, stejně jako jeho, i mě baví silniční cyklistika. Náš pracovní vztah během léta přerostl v osobní, i když ani jeden z nás to nečekal. I proto jsem se nedávno rozhodla změnit práci, nemyslím si totiž, že míchat práci a soukromý vztah je dobré,“ prozrazuje žena zároveň, že s Klausem ji původně pojil pracovní vztah v Centru pro občanské svobody, kde organizovala akce a jeho přednášky. To on sám potvrzuje.

„Je to někdo, koho jsem dlouhodobě znal pracovně. Vykali jsme si a tak. Teď už od léta ne a díky bohu za ten vztah.“ Zároveň přiznal, že nová partnerka v předvolebním období byla trochu jako časovaná bomba: „Měl jsem strach, že mě někdo vyfotí s novou partnerkou, a ještě budu já za dobytka, co zničil rodinu.“

Fotogalerie

Komentáře