Rozhovor s Tomášem Řepkou: Novotný se ke mně vetřel přes Erbovou!

Tomáš Řepka vyhlásil Pavlu Novotnému válku. A myslí to opravdu vážně. Nejenže na něj podal se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou hned dvě trestní oznámení za kyberšikanu, ale rozhodl se, že bude v boji proti němu využívat jeho zbraně. A to své fanoušky na svém facebookovém profilu. S těmi se totiž průběžně chce dělit o zprávy, které mu má syn baviče Petra Novotného pravidelně posílat. V otevřeném rozhovoru nám prozradil, jaký vztah má s Novotným a proč nehodlá skončit s „válkou“ proti němu.

Dva dny poté, co jste na sociálních sítích vyhlásil Pavlu Novotnému válku, mu zablokovali facebookový profil. Je to vaše práce?Takže četníci zabrali. Je to perfektní. Myslím si, že je to v pořádku, protože takto nemocní a zakomplexovaní lidi by měli být zbavení čehokoliv. Čím míň takových lidí se bude veřejně vyjadřovat, tím lépe se všem bude dýchat.

Znamená to, že ten spor končí?

Budeme pokračovat. Já to takto nenechám. Tím to nekončí. Už tomuto človíčkovi musí někdo dát přes prsty. Je to teprve začátek.

Za co jste na něj podal trestní oznámení?

S Kačkou (Kateřinou Kristelovou, pozn. red.) jsme na něj podali trestní oznámení za kyberšikanu. Byli jsme na policii osobně to podat. Nevím ale, jestli o tom můžu mluvit.

Píše vám stále?

Mně napsal včera, ale já mu na to nereaguju. Ani se to nedá. Jenom netuším, jak mi může psát, když jsem si ho zablokoval. Pro mě je to ale důkazní materiál, který použiju. Doufám, že mi bude psát dál a dál. Buď se o ty zprávy budu dělit se svými fanoušky, nebo soudy.

Požádal jste ho, aby vám zjistil, kdo z kabiny Sparty vynesl, že jste měl vzít kasu s penězi?

To jsou nesmysly. Proč bych žádal jeho a ještě k tomu slávistu? Pro mě je to stará věc.

Vím, že nemáte rádi slávisty. Jak je možné, že jste si pustil Pavla Novotného tak blízko k tělu?

Já jsem si ho nepustil k tělu. Známe se, byl jsem pozvaný na jeho svatbu a on byl na mé svatbě. Ale on byl kamarád s mou druhou exmanželkou. Já jsem se s ním nestýkal. Sem tam jsme byli v kontaktu. Nebyli jsme ale kamarádi. On to líčí tak, že jsme nejlepší kamarádi, a musí mě proto zachránit. Tak to ale není. Na pivo jsme nechodili.

Budí ale dojem, že byl váš rádce.

Já nepotřebuju Pavla Novotného, aby mi radil. Je to nemocný člověk, který si vymýšlí. Je to k pousmání. Kdyby útočil jenom na mě, přejdu to. Ale nebude napadat mou přítelkyni. Nevím, jestli je do ní platonicky zamilovaný. Není ale náhoda, že s ním má Kačka problém vždy, když má nějakého partnera, dokonce i manžela. Je to jako přes kopírák. On má velký problém v hlavě a doporučil bych mu léčbu.

Druhou část rozhovoru přineseme zítra v 8:00.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 6. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  146
 • Haha
  33
 • Trapas
  33
 • Tvl
  24
 • Cože
  21
 • Sladký
  19


Komentáře