Letenka do Vietnamu za 1500? 5 superlevných tipů na dovolenou za pár kaček

 •   21:00
 • diskuse

Tak kam se vydáte? | foto: Koláž Expresu

Toužíte po skvělé dovolené, ale máte hluboko do kapsy? Nezoufejte, protože právě pro Vás máme následující článek jako inspiraci, že úžasný výlet nemusí nutně stát majlant! Server LevnoCestovani.cz totiž nabízí velice zajímavé nabídky.Tak kampak se vydáte na dovolenou?

1.Za pár kaček do krásné Itálie!

Za 269,- Kč zažít takovouhle parádu? Podle serveru LevnoCestovani.cz to není vtip, ale skvělá nabídka!Itálie je krásné místo pro dovolenou.

Itálie je krásné místo pro dovolenou.

V severoitalském městě Verona se můžete podívat na slavný Julii balkón, který je slavným díky Shakespearově hře Romeo a Julie!

2.Víkend v „městě marihuany“

Co takhle zakončit léto ve velkém stylu a zajet si „na otočku“ do „Amstru“? Stačit by vám mělo 1680,- Kč, což je skvělá cena pro dvě osoby na prázdninový víkend.

Navštívit Amsterodam je snem mnoha lidí.

Navštívit Amsterodam je snem mnoha lidí.

Pokud se vydáte do města neřesti s velkou partou kamarádů, tak vás letenky přijdou ještě levněji a to se přeci vyplatí!

3.Kréta doslova za hubičku

Řecký ostrov Kréta patří mezi velice oblíbené letní destinace. Mnoho lidí ovšem odrazuje vysoká cena zájezdu. To vás už trápit nemusí, protože zájezd na oblíbený ostrov můžete mít za skvělou cenou.

Kréta je oblíbenou dovolenkovou destinací.

Kréta je oblíbenou dovolenkovou destinací.

Za „hubičku“ si nyní můžete užít krásnou jarní Krétu díky levným letenkám z Katovic. Na koupání to na jaře ještě nebude, ale pro milovníky přírody a turistiky, to může být krásná dovolená s minimem turistů a nízkými cenami!

4.Vietnam levně jako nikdy

Jednosměrná letenka do Vietnamu za 1550,- Kč? To je snad vtip nebo ne? V žádném případě, takhle levně můžete vycestovat do země v jihovýchodní Asii.

Co takhle ochutnat legendární vietnamskou polévku?

Co takhle ochutnat legendární vietnamskou polévku?

Tuto nabídku ocení zejména cestovatelé, kteří touží strávit ve Vietnamu čas bez jasného času i místa návratu. Místo odletu je polská Varšava.

5.Česká klasika za skvělé peníze

Bulharsko patří mezi oblíbené destinace pro obyvatele České republiky. Když se promenádujete po pláži v Primorsku, tak slyšíte české a slovenské písničky, ale také si zde normálně „pokecáte“ v rodném jazyce.

Do Bulharska se teď můžete v červenci vydat ještě levněji, než jste zvyklí! Prodloužený víkend středa – neděle můžete využít k výletu do Sofie, hlavního města Bulharska. To je sice od moře vzdálené, ale nabídne krásné památky a nízké ceny za ubytování.

Bulharsko od dob, kdy se do něj jezdilo za socialismu ušlo pořádný kus cesty.

Bulharsko od dob, kdy se do něj jezdilo za socialismu ušlo pořádný kus cesty.

Ani pronájem krásného hotelu s bazénem tady nebude představovat velký zásah do rozpočtu. Výlet by vás měl vyjít na 2850,- Kč.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:00 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Sladký
  14
 • Trapas
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  10


Komentáře