jít naiDNES.cz

Řepka odešel z rozhovoru pro Telebrity! Jeho Kristelová mu zakázala mluvit o policii a Erbové

Exkluzivním hostem čtvrtečních Telebrit byl Tomáš Řepka, který přes rok vede mediální válku s Pavlem Novotným. Během rozhovoru přišla řeč i na policejní vyšetřování a obvinění od jeho bývalé partnerky Erbové. V tu chvíli do natáčení vstoupila nepřizvaná Kateřina Kristelová. Došlo k hádce a výměně názorů. Řepka rozhovor nedokončil a ze studia uraženě odešel za doprovodu rozčílené partnerky, ale i několika vulgárních slov.

Exfotbalista Tomáš Řepka přišel za doprovodu své partnerky Kateřiny Kristelové do pořadu Telebrity, který se po zimní pauze opět vrací na internetovou televizi Playtvak.cz. Rozhovor proběhl v atmosféře značných emocí a rozličných obvinění. Řepka vysvětloval rok trvající konflikt s Pavlem Novotným. Bývalého bulvárního novináře a syna baviče Petra Novotného obvinil z mnoha lží, manipulací, označil ho za feťáka a útočil i na minulost Pavlovy manželky. Také přiznal, že Novotného navštívil u něj doma, aby si „chlapsky“ promluvili. 

Kromě Novotného přišla řeč i na bývalou Řepkovu manželku Vlaďku Erbovou. Její snímky, ale i jméno a také telefonní číslo se objevily ve falešném internetovém inzerátu nabízejícím sexuální služby. Podle ní za tím stojí právě Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová.

Necenzurovaný rozhovor ZDE

Řepka se obvinění bránil a bývalou manželku označil za zdatnou manipulátorku. Když se ho pak moderátorka Markéta Křivánková zeptala na policejní vyšetřování, z něhož dříve unikly informace, do rozhovoru nečekaně vstoupila Kristelová, která natáčení sledovala ze zákulisí. 

„Tady bych to zastavila. Stop! Tohle je strašně nebezpečný. Tomáši, absolutně se nevyjadřuj k policii,“ zakřičela zpoza kamer Kristelová. Zaskočený Řepka se nejdřív zarazil, pak se otočil směrem ke své partnerce a čekal na další pokyn. „Hele, policii fakt ne, to by byl průser...,“ kroutil hlavou. Mezitím byla Kristelová z režie důrazně upozorněna na to, že není součástí rozhovoru a nesmí do něj zasahovat. To ji však pořádně dopálilo a začala zvyšovat hlas: „Mně je jedno, kdo to tady řídí...,“ a žádala Řepku, aby se jí zastal. Ten následně celý výstup ukončil svým pověstným „blikancem“. Za doprovodu „velmi vybraných“ slov ze sebe strhl mikrofon a interview ukončil. Kristelová pak svého partnera ihned chytla a odvedla ho pryč. 

K incidentu se vyjádřila redakce Expresu, která vytváří pořad Telebrity. „Nás to samozřejmě mrzí. Pana Řepku do otázky nikdo netlačil. Mohl buď sám odpovědět, že se k probíhajícímu vyšetřování nebude vyjadřovat, nebo mohl po skončení rozhovoru požádat, aby byla otázka vystřižena. Co se týče chování paní Kristelové, tak nemůžeme tolerovat, aby kdokoliv z externích hostů tímto způsobem zasahoval do natáčení,“ sdělil stanovisko redakce šéfredaktor Petr Konečný.

Nedokončený rozhovor v plné verzi, včetně skandální scény, najdete ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pátek 15. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  246
 • Trapas
  54
 • Super
  47
 • Tvl
  27
 • Sladký
  23
 • Cože
  21
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře