jít naiDNES.cz

Řepka odešel z rozhovoru pro Telebrity! Jeho Kristelová mu zakázala mluvit o policii a Erbové

Exkluzivním hostem čtvrtečních Telebrit byl Tomáš Řepka, který přes rok vede mediální válku s Pavlem Novotným. Během rozhovoru přišla řeč i na policejní vyšetřování a obvinění od jeho bývalé partnerky Erbové. V tu chvíli do natáčení vstoupila nepřizvaná Kateřina Kristelová. Došlo k hádce a výměně názorů. Řepka rozhovor nedokončil a ze studia uraženě odešel za doprovodu rozčílené partnerky, ale i několika vulgárních slov.

Exfotbalista Tomáš Řepka přišel za doprovodu své partnerky Kateřiny Kristelové do pořadu Telebrity, který se po zimní pauze opět vrací na internetovou televizi Playtvak.cz. Rozhovor proběhl v atmosféře značných emocí a rozličných obvinění. Řepka vysvětloval rok trvající konflikt s Pavlem Novotným. Bývalého bulvárního novináře a syna baviče Petra Novotného obvinil z mnoha lží, manipulací, označil ho za feťáka a útočil i na minulost Pavlovy manželky. Také přiznal, že Novotného navštívil u něj doma, aby si „chlapsky“ promluvili. 

Kromě Novotného přišla řeč i na bývalou Řepkovu manželku Vlaďku Erbovou. Její snímky, ale i jméno a také telefonní číslo se objevily ve falešném internetovém inzerátu nabízejícím sexuální služby. Podle ní za tím stojí právě Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová.

Necenzurovaný rozhovor ZDE

Řepka se obvinění bránil a bývalou manželku označil za zdatnou manipulátorku. Když se ho pak moderátorka Markéta Křivánková zeptala na policejní vyšetřování, z něhož dříve unikly informace, do rozhovoru nečekaně vstoupila Kristelová, která natáčení sledovala ze zákulisí. 

„Tady bych to zastavila. Stop! Tohle je strašně nebezpečný. Tomáši, absolutně se nevyjadřuj k policii,“ zakřičela zpoza kamer Kristelová. Zaskočený Řepka se nejdřív zarazil, pak se otočil směrem ke své partnerce a čekal na další pokyn. „Hele, policii fakt ne, to by byl průser...,“ kroutil hlavou. Mezitím byla Kristelová z režie důrazně upozorněna na to, že není součástí rozhovoru a nesmí do něj zasahovat. To ji však pořádně dopálilo a začala zvyšovat hlas: „Mně je jedno, kdo to tady řídí...,“ a žádala Řepku, aby se jí zastal. Ten následně celý výstup ukončil svým pověstným „blikancem“. Za doprovodu „velmi vybraných“ slov ze sebe strhl mikrofon a interview ukončil. Kristelová pak svého partnera ihned chytla a odvedla ho pryč. 

K incidentu se vyjádřila redakce Expresu, která vytváří pořad Telebrity. „Nás to samozřejmě mrzí. Pana Řepku do otázky nikdo netlačil. Mohl buď sám odpovědět, že se k probíhajícímu vyšetřování nebude vyjadřovat, nebo mohl po skončení rozhovoru požádat, aby byla otázka vystřižena. Co se týče chování paní Kristelové, tak nemůžeme tolerovat, aby kdokoliv z externích hostů tímto způsobem zasahoval do natáčení,“ sdělil stanovisko redakce šéfredaktor Petr Konečný.

Nedokončený rozhovor v plné verzi, včetně skandální scény, najdete ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pátek 15. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  246
 • Trapas
  54
 • Super
  47
 • Tvl
  27
 • Sladký
  23
 • Cože
  21
Komentáře