jít naiDNES.cz

Sámer o Agátě, která mu zlomila srdce: Našel jsem ji v posteli s hokejistou

Zpěvák Sámer Issa (32) měl v českém showbyznysu rovnou několik románků. Nejvíce byl podle svých slov zamilovaný do Agáty Prachařové. Ta mu ale zlomila srdce. Načapal ji v posteli s hokejistou Jiřím Hudlerem! Jak tohle odhalení před lety probíhalo?

Zpěvák Sámer Issa si od účinkování v SuperStar pořádně užíval. Byl samý večírek, skandál a ženy. Jedna mu však učarovala více než ostatní. Modelka Agáta Prachařová, s níž měl velmi bouřlivý románek, mu prý dokonce zlomila srdce.

V době, kdy spolu randili, se totiž scházela i s hokejistou Jiřím Hudlerem a Sámer na to přišel tím nejhorším možným způsobem. „Ona měla klíče ode mě a já od ní. No a jeden večer jsem šel z večírku a bylo to blíž k ní, tak jsem odemykal a nešlo mi to. Měla tam Hudlera,“ prozradil Sámer s tím, že do dveří bušil něco přes dvacet minut. 

„Já věděl, že když otevře on, tak ji dostanu a odletím, ale chtěl jsem to slyšet přímo od ní z očí do očí. Jenže oni zatáhli rolety a dělali, že tam nejsou,“ zavzpomínal nyní již se smíchem Issa, kterého tato nevěra ale pořádně smetla.

„Tenkrát jsem seděl na nějaké lavičce a strašně brečel. No a potom jsem zmizel na dva měsíce do Itálie. Potřeboval jsem se z toho dostat,“ dodal.

Issa a Prachařová spolu měli divoký románek.

Issa a Prachařová spolu měli divoký románek.

Hlavu mu ale nepomotala jen Agáta, ale také například Šárka Vaňková, která byla jeho první přítelkyní. „Tu jsem potkal před pár lety a ona mi hned navrhla, ať se kouknu na její nový byt,“ zasmál se. „Tak jsem se kouknul a bylo to lepší než před lety,“ uzavřel s nadhledem.

Dříve by o takových věcech vůbec nežertoval, dnes se však na všechny své vztahy dívá s odstupem a ví, že hloupostí už provedl dost. 

A proto je nyní sám a nový vztah nehledá. Možná ví, že když přijde, bude již se vším všudy. Sámer už přece jenom není žádný puberťák.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:35 pondělí 6. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  26
 • Tvl
  18
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Super
  12
 • Cože
  11
Komentáře