jít naiDNES.cz

Sámer o Agátě, která mu zlomila srdce: Našel jsem ji v posteli s hokejistou

Zpěvák Sámer Issa (32) měl v českém showbyznysu rovnou několik románků. Nejvíce byl podle svých slov zamilovaný do Agáty Prachařové. Ta mu ale zlomila srdce. Načapal ji v posteli s hokejistou Jiřím Hudlerem! Jak tohle odhalení před lety probíhalo?

Zpěvák Sámer Issa si od účinkování v SuperStar pořádně užíval. Byl samý večírek, skandál a ženy. Jedna mu však učarovala více než ostatní. Modelka Agáta Prachařová, s níž měl velmi bouřlivý románek, mu prý dokonce zlomila srdce.

V době, kdy spolu randili, se totiž scházela i s hokejistou Jiřím Hudlerem a Sámer na to přišel tím nejhorším možným způsobem. „Ona měla klíče ode mě a já od ní. No a jeden večer jsem šel z večírku a bylo to blíž k ní, tak jsem odemykal a nešlo mi to. Měla tam Hudlera,“ prozradil Sámer s tím, že do dveří bušil něco přes dvacet minut. 

„Já věděl, že když otevře on, tak ji dostanu a odletím, ale chtěl jsem to slyšet přímo od ní z očí do očí. Jenže oni zatáhli rolety a dělali, že tam nejsou,“ zavzpomínal nyní již se smíchem Issa, kterého tato nevěra ale pořádně smetla.

„Tenkrát jsem seděl na nějaké lavičce a strašně brečel. No a potom jsem zmizel na dva měsíce do Itálie. Potřeboval jsem se z toho dostat,“ dodal.

Issa a Prachařová spolu měli divoký románek.

Issa a Prachařová spolu měli divoký románek.

Hlavu mu ale nepomotala jen Agáta, ale také například Šárka Vaňková, která byla jeho první přítelkyní. „Tu jsem potkal před pár lety a ona mi hned navrhla, ať se kouknu na její nový byt,“ zasmál se. „Tak jsem se kouknul a bylo to lepší než před lety,“ uzavřel s nadhledem.

Dříve by o takových věcech vůbec nežertoval, dnes se však na všechny své vztahy dívá s odstupem a ví, že hloupostí už provedl dost. 

A proto je nyní sám a nový vztah nehledá. Možná ví, že když přijde, bude již se vším všudy. Sámer už přece jenom není žádný puberťák.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:35 pondělí 6. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  26
 • Tvl
  18
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Super
  12
 • Cože
  11
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře