Svatební taneček Klause ml. s novou, o 16 let mladší ženou

Léto bylo pro Václava Klause ml. náročné, ale nikoliv jen pro blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Zažíval partnerský krach, kdy se téměř po pěti letech manželství s Lucií octli v neřešitelné životní situaci. Ona ho podvedla s jiným a on to nemohl akceptovat. Proto na její místo přišla jiná…

Václav Klaus ml. se přiznal, že manželské zklamání pro něj bylo impulsem k tomu, rychle se posunout k něčemu dalšímu, jinak by musel pít. Na oblíbené cyklovýlety ho proto začala doprovázet jeho kolegyně Simona Vandová.„Ve chvíli, kdy mi bylo jasné, že to manželství nevydrží, jsem musel začít nějak žít, a ne abych seděl na chalupě, pil hektolitry lihu a prohlížel si rodinné fotografie,“ komentoval smutné chvíle syn exprezidenta a poslanec za ODS v Blesku.

Při zevrubném zkoumání jeho Facebooku se skutečně ukazuje, že z rodinných fotek, kterými v minulosti nešetřil, zbyly o prázdninách jen výlety na houby se čtyřletou dcerkou. S novou přítelkyní se však na veřejnosti ukázal již před volbami, dříve než rozchod s manželkou veřejně komentoval.

Například na svatbě svého stranického kolegy Jana Skopečka z ODS 16. září. Na oslavě životního dne kamaráda si pořádně se Simonou zatančili a šlo jim to báječně. Že by předzvěst další veselky?

Fotogalerie

Komentáře