Deset nejhorších svatebních failů, kterým byste se měli vyvarovat

Takhle by váš velký den vypadat neměl! | foto: Reprofoto Mail Online

Pokud patříte k těm, kteří již od útlého dětství sní o velkolepé svatbě, tak si dejte pozor, aby se vám v dlouho očekávaný den náhodou něco nepokazilo.To byste se také v budoucnu mohli octnout v další galerii největších svatebních failů a měli byste podobný pech jako deset párů, které jsme pro vás vybrali nyní. Kteří novomanželé podle vás dopadli nejhůře?


1.Znechucený ženich

Ne každý chlap sní o svatbě. Když už vás ale vaše vyvolená přesvědčí a navlékne do slušivého obleku, tak se za každých okolností musíte usmívat jako sluníčko. Jestli tomu tak nebude, tak dopadnete jako tento nešťastník.

Ženich nevypadá příliš nadšeně.

Ženich nevypadá příliš nadšeně.

2.Nevěstin nahý zadek

O dokonalé svatbě sní snad každá žena už od dětství. Sebemenší nedokonalost může vysněný den ale pěkně pokazit. Důležité je například hlídat si svůj úbor během tance. Pokud vám totiž vykoukne zadeček, který může být klidně ten nejpevnější na světě, tak je to pořádné faux pas!

Co to tam kouká?

Co to tam kouká?

3.Elvis Presley jako oddávající

Milovníci hudby, pozor! Ať je vaším idolem už kdokoliv, jako oddávajícího na svatbě byste si ho přát neměli. Když váš sňatek má stvrdit například muž převlečený za Elvise Presleyho, tak to vaši hosté dost možná nerozdýchají.

Oddávající oblečený jako král rokenrolu Elvis Presley? To není normální nápad.

Oddávající oblečený jako král rokenrolu Elvis Presley? To není normální nápad.

4.Ženich podpantoflák

Hned po samotném obřadu a líbánkách se páry často těší nejvíce na svatební fotografie. Ty se ale můžou často změnit v noční můru. Zvláště pokud se necháte „vyblejsknout“ tak, že z pohledu na snímek je zřejmé, kdo má v páru hlavní slovo. Ze ženicha je tak od začátku jasný podpantoflák, zato nevěsta je za panovačnou fúrii.

Podle fotky je jasné, kdo bude šéfem domácnosti.

Podle fotky je jasné, kdo bude šéfem domácnosti.

5.Dobrý den, kozy ven!

Obdařené ženy mají často velký problém. Je pro ně totiž téměř nemožné sehnat šaty, které by jim dokonale padly. Nevěsta na fotografii ale o něco takového nejspíše nestála a chtěla všem přítomným naplno ukázat své „zbraně“. Na svatbu se ale takovéto výstřihy nehodí, hosté se vám pak nebudou koukat jinam než na vaše prsa.

Tato nevěsta nezvolila příliš vhodný úbor.

Tato nevěsta nezvolila příliš vhodný úbor.

A na další populární svatební faily se můžete podívat v galerii pod článkem. Jaký snímek vás pobavil nejvíce?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:19 30. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Haha
  10
 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8


Komentáře