„Kvitová je lhářka!“ Část Čechů stojí za Žondrou, srovnávají ho s Nečesaným

Ukázala na pachatele a teď musela svůj postoj u soudu obhájit. Petře Kvitové bylo umožněno svědčit z oddělené místnosti, aby se s Radimem Žondrou, který ji měl přepadnout a vážně pořezat v jejím bytě, nemusela setkat tváří v tvář. Jenže zdaleka ne všem, kteří případ sledují, jsou ústupky hvězdné tenistce po chuti. Reakce na úterní soud byly mimořádně bouřlivé, a dokonce se objevuje velký počet lidí, podle nichž je zřejmě vše jinak, než jak Kvitová tvrdí. „Je to lhářka, Žondra je další Nečesaný,“ vzkazují někteří!

Soud s údajným pachatelem přepadení tenistky Petry Kvitové (28) se začíná zamotávat. Zprvu jednoznačný případ, jehož ústřední postavou je několikrát trestaný dělník Radim Žondra, se změnil přímo v soudní bitvu.

Obžalovaný má podle obhajoby neprůstřelné alibi a několik kolegů včetně šéfa mu dosvědčilo, že v osudnou chvíli pracoval na stavbě v Napajedlech. Jasně, může jít o jeho kamarády, kteří se domluvili na jednotné výpovědi, zároveň je ale otázkou, zda by hned několik lidí hazardovalo s křivou výpovědí u mediálně sledovaného procesu.

Podivností si začíná všímat už i veřejnost. Leckdo by čekal, že bude stát za naší nejlepší tenistkou, která dělá Česku dobré jméno po celém světě, jenže vše je trochu jinak. Podívali jsme se na reakce lidí po úterním soudu a nestačili jsme se divit. Poměrně velká část z nich si myslí, že Kvitová lže a Žondra je nevinný!

„Před kým ji hlídají, lhářku,“ ptal se na Facebooku například Pavel, který reagoval na článek, že Kvitovou k soudu doprovodila trojice bodyguardů.

Někteří lidé Žondru přirovnávají k Lukáši Nečesanému.

Někteří lidé Žondru přirovnávají k Lukáši Nečesanému.

„Nechápu to, když nemá kotel a on přišel na revizi kotle. Tohle divadlo je zamotaný,“ přidává se Jan, jehož udivuje, že tenistka pachatele, který se vydával za údržbáře přicházejícího kvůli revizi kotle, pustila do bytu. 

Kvitová u soudu řekla, že měl Žondra na námitku o absenci kotle začít mluvit o kontrole teplé vody, načež jí celá situace přišla divná, a tak vzala mobil a začala psát správci domu.

Další z uživatelů zase Radima Žondru přirovnal k Lukáši Nečesanému, mladíkovi, který byl v roce 2013 odsouzen za pokus o vraždu kadeřnice, aby mu následně byl rozsudek několikrát zrušen a zase obnoven. Nečesaný musí za svou nevinu dosud bojovat.

„Nečesaný číslo 2 na obzoru. Dejte na mě. Obžaloba opět těžce bídná, vypadá to, že s kriminálkou ani nekopou za jeden tým,“ myslí si.

Petra Kvitová popisovala, jak ji měl Radim Žondra napadnout.

Petra Kvitová popisovala, jak ji měl Radim Žondra napadnout.

Objevují se dokonce tací, kteří na Kvitovou vyloženě útočí v osobní rovině.

„Tak hlavně, aby si ta pipka pro příště pamatovala, že cizím lidem se neotvírá!“ píše Roman. „Madam bude pravděpodobně zbavena svéprávnosti a bude klid,“ přidává se další.

Radim Žondra u úterního soudu.

Radim Žondra u úterního soudu

Samozřejmě ale velká spousta lidí za Petrou Kvitovou stojí. Žondra je podle nich jednoznačně pachatelem a tenistce drží palce, aby se vyrovnala s dalším traumatem, které jí soud musí přinášet.

„Není snadné znovu prožívat tu hrůzu, držím pěsti, Petro,“ vzkazuje Olivie. „Ať mu napaří co nejvíc, zmetkovi,“ nenechala na obžalovaném nit suchou Renata.

Fotogalerie

Komentáře