jít naiDNES.cz

Nejkomičtější český fotbalista má nové angažmá. Bude ho zase vítat starosta?

Z Lukáše Droppy si fandové dělají legraci už nějaký ten pátek. | foto: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / ProfimediaProfimedia.cz

Bývalý fotbalový reprezentant Lukáš Droppa má nové angažmá. V posledních letech žádná výjimečná zpráva, jelikož Droppa střídá kluby jako ponožky. Proč ho však mají fotbaloví znalci za klauna a vtípky na jeho účet se již delší dobu baví celá česká fotbalová veřejnost?

Psal se leden 2017 a záložník Lukáš Droppa si coby nová tvář české fotbalové reprezentace hledal nové angažmá.

V ruské Premier Lize se dohodl na předčasném ukončení smlouvy v Tomsku a jakožto čerstvý reprezentant v nejlepších fotbalových letech vyhlížel angažmá v některé z nejlepších fotbalových lig. A vyhlížel poněkud hlasitě.

Veřejnost tehdy bavil svými nadutými řečmi o tom, že půjde hrát už jen o tituly a poháry a být prý o něco mladší, šel by kopat Bundesligu.

Celá telenovela pak dospěla do komického finále, když se jen pár týdnů po svých velkohubých vyjádřeních upsal předposlednímu klubu druhé turecké ligy. K tomu se pyšně pochlubil, že ho v Bandirmasporu přišel přivítat dokonce sám starosta.

Hráče světové úrovně typu Mesuta Özila Droppa v kazašské lize nepotká.

Hráče světové úrovně typu Mesuta Özila Droppa v kazašské lize nepotká.

V Bandirmasporu však odehrál jen jedenáct utkání a poté, co klub sestoupil do třetí ligy, si sbalil kufr a upsal se Bratislavě. Teď se stěhuje do kazašské Karagandy. Přivítání od starosty ho však ve čtyřsettisícovém městě nejspíš nečeká.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:44 17. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Trapas
  10
 • Cože
  8
 • Super
  7
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
Komentáře