Náročná snoubenka exslávisty Stocha: Stěhování do Řecka a nákupy za milion

21. října 2019
Ve středu si mohl slovenský fotbalista Miroslav Stoch (30) zahrát v dresu pražské Slavie proti slavné Barceloně. Místo toho v létě zvolil úprk do slunného Řecka, kde ale téměř vůbec nenastupuje a zápasy svého PAOKu Soluň tak sleduje buď z lavičky, nebo z tribuny. Alespoň že je tam spokojená jeho sexy snoubenka Paula, která si nemůže vynachválit, jak se jí teď skvěle nakupuje v luxusních buticích.

Fotbalista Miroslav Stoch byl v loňské sezoně jednou z největších opor mistrovské Slavie. Nasázel 12 gólů a byl nejlepším střelcem týmu. V létě ale za nepříliš pochopitelných okolností zamířil do Řecka, konkrétně do PAOKu Soluň, kde už v minulosti působil.

Stoch se nikdy netajil tím, že si chce ještě zkusit zahraniční angažmá, fanoušci Slavie ale doufali, že pokud někam zamíří, bude to do nějaké z top světových soutěží a do mančaftu, který by pro slovenského záložníka byl oproti Slavii kariérním posunem.

A to při vší úctě k soluňském celku PAOK prostě není, řecký klub letos nehraje ani evropské poháry!

Proč si tedy Stoch angažmá v Soluni vybral? Ve fotbalových kuloárech se okamžitě začaly objevovat spekulace, že Stocha do Řecka dostala jeho sexy snoubenka Paula, která si prý vysnila život u moře. Praha pro ni byla nejspíše příliš nudná.

Několik měsíců po přestupu se zdá, že Stoch udělal velkou chybu. Zatímco Slavii se daří a jeho bývalí spoluhráči se chystají na velkolepý zápas Ligy mistrů se slavnou Barcelonou, holohlavý šikula v Řecku zaznamenal obří kariérní sešup. 

Stoch v Řecku prakticky nenastupuje.

Stoch v Řecku prakticky nenastupuje.

Téměř vůbec nenastupuje. Zápasy sleduje buď z lavičky, nebo z tribuny. Po velké odmlce nastoupil až v posledním ligovém zápase, trenér ho stáhl po 73 minutách. 

Nákupy v luxusních buticích za miliony

V Řecku je ale očividně spokojená jeho česká partnerka Paula, která přidává na Instagram jednu fotku za druhou a moc se jí zamlouvá, jak blízko má nyní Turecko a hlavně město Istanbul, kam prý ráda jezdí na nákupy.

Paula Bedžetiová je pořádný kus a miluje luxus.

Paula Bedžetiová je pořádný kus a miluje luxus.

„V Istanbulu nakupuji ráda, slavné značky jsou tu velmi levné,“ uvedla Paula podle serveru iSport.cz pro turecká média.

Co je pro ni levné, je pro normálního člověka neuvěřitelná suma. 

Údajně měla Stochova láska v módních buticích nechat kolem 300 tisíc tureckých lir, což odpovídá částce zhruba 1,2 milionu korun. 

Stoch v Řecku nehraje, ale se svou láskou si užívá drahé nákupy v luxusních...

Alespoň že někomu se v Řecku, nebo spíše v Turecku, daří. Uvidíme, jak dlouho to ale Stocha bude bavit.

Fotogalerie

Komentáře