Náhrada za manželku, kterou zfackoval? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

20. září 2018
Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista Sparty Lukáš Zelenka vyvedený průšvihář. Už dvakrát napadl manželku, podle svědků je navíc v jednom kuse pod parou. A teď vyšlo najevo, že se táta od dvou dětí schází s teprve dvaadvacetiletou blondýnkou!

Býval idolem sparťanských fanoušků, zahrál si v zahraničí a dokonce nastoupil i za českou reprezentaci. Pak ale šla jeho kariéra strmě dolů. Teď je Lukáši Zelenkovi teprve 38 let a mluví se o něm jako o rabiátovi, jenž bije svoji ženu.

Napadl ji už dvakrát, jednou na veřejnosti, podruhé doma před zraky synů. V prvním případě svědci prozradili, že byl Zelenka zjevně opilý, ve druhém případě sám Blesku přiznal, že si dal „nějaké to pivko“. Na manželce, se kterou se bude rozvádět, ho štve, že doma neuklízí a nadává mu.

A taky na něj vylila kolu.

To ale není zdaleka všechno! Jak vyšlo na povrch, zatímco manželku doma fackuje, po vesnici za Prahou, kde nyní bydlí, se Zelenka vodí zřejmě se svou novou láskou. Jak zjistil Blesk, je jí teprve dvaadvacetiletá blondýnka Veronika Kozlíková.

„Pořád se tu tahá s Kozlíkovou a manželku týrá,“ prozradil Blesku jeden ze sousedů.

S touhle blondýnkou randí bývalý sparťan Lukáš Zelenka.

S touhle blondýnkou randí bývalý sparťan Lukáš Zelenka.

Oba toho mají mnoho společného.

Kozlíková byla až do minulého týdne také fotbalistkou, hrála za pražskou Duklu. S fotbalem ale sekla a nyní se prý chce soustředit na nohejbal, kterému holduje i Zelenka.

Bývalý ligový záložník, který mladé fotbalistce lajkuje snad všechny fotky na Facebooku, Kozlíkovou přiznal. Zda ale skutečně tvoří pár, to neprozradil.

„No, tak kamarádím se s ní. Stýkáme se spolu, chodíme spolu sportovat a tak dále,“ řekl. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 18. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 26
  • 13
  • 12
  • 11
  • 9
  • 6
Komentáře