Nechce si mě vzít, hodně zlobím! Sparťan Vácha o vztahu s Křetínského asistentkou

11. února 2020
Dlouhé roky fotbalista Lukáš Vácha (30) platil za frajírka, kterého žádná žena jen tak nezkrotí. Povedlo se to nakonec půvabné Kateřině (26), s níž bývalý reprezentant zplodil dceru Kristýnu. Jejich seznámení bylo velice pikantní. V době, kdy Vácha svou osudovou ženu poznal, pracovala jako asistentka majitele Sparty Daniela Křetínského.

O svém vztahu s partnerkou Kateřinou promluvil Lukáš Vácha v pořadu Česká ulička. 

„Od sedmnácti nebo od osmnácti byla na brigádě v EPH (Energetický a průmyslový holding) a vypracovala se z recepce až k Danielovi (Křetínskému, pozn. red.), dělala mu osobní asistentku,“ vzpomíná Vácha.

Moderátorovi Michalu Hrdličkovi poté popsal, jak proběhlo jejich první setkání. Kateřinu poznal v letadle. V nadmořské výšce se do ní známý fotbalový „modýlek“ očividně zakoukal.

„Pak jsme zjistili, že jsme na jedné lodi, že to můžeme spojit a plout všichni společně,“ říká s úsměvem Vácha.

Svou partnerku si „Vašon“ nemůže vynachválit. Líbí se mu na ní například to, že stejně jako on miluje fotbal. 

Nechce si mě vzít, hodně zlobím

Fotbalista, který v současné době kope jen za sparťanské béčko, kde dělá kapitána, přiznal, že by si Kateřinu rád vzal za ženu. Ona o svatbu s fotbalistou zatím nestojí.

„Nechce si mě vzít. Bavili jsme se o tom, já jsem chtěl, ale ještě to není z její strany téma. Já hodně zlobím,“ nechal se slyšet Vácha.

„Každý vztah je nahoru dolů, každý má nějaké propady. Ale teď jsem hodně nahoře, včera měla svátek a já jsem nezapomněl, takže je to všechno v pohodě,“ dodal borec, který se pyšní dvěma mistrovskými tituly ve své sbírce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:34 středa 10. června 2020. Anketa je uzavřena.

  • 62
  • 52
  • 50
  • 45
  • 44
  • 41
Komentáře