jít naiDNES.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Hokejista Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na cestě do Česka, kde ho čekají jednání s tuzemskými kluby. Na Facebooku to prozradil v emotivním příspěvku u fotky se svými syny. „Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů,“ vzkázal. Jenže matka obou synů podle všeho plánuje v Kanadě zůstat!

Jedna velká éra končí. Tomáš Plekanec byl neodmyslitelně spjat s kanadským Montrealem Canadiens a kromě hrstky zápasů za Toronto v jeho dresu odehrál celou kariéru v NHL. Minulý týden ovšem klub oznámil, že miláček fanoušků končí.

Za oceánem Pleky nadále zůstávat nebude. Míří totiž do Česka, v plánu má návštěvu předního lékaře sportovců Pavla Koláře a pak už ho čekají jednání s českými kluby.

Jak bývalý kapitán české reprezentace prozradil v emotivním příspěvku na Facebooku, k definitivnímu konci v NHL má neochvějný důvod.

Tím je slib, který prý dal svým dvěma synům, že Montreal bude v zámoří jeho poslední klub.

„Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů. Děkuji Montrealu za vše a děkuji českým fanouškům za přízeň. Letím na vyšetření k Pavlu Kolářovi a po něm budu řešit nabídky v Česku,“ vzkázal Plekanec fanouškům.

Tomáš Plekanec a jeho emotivní příspěvek na Instagramu.

Tomáš Plekanec a jeho emotivní příspěvek na Instagramu

Otázkou ovšem je, jak přesně si má veřejnost jeho slova vyložit. Matka obou synů, Plekancova bývalá partnerka Lucie Vondráčková, totiž podle všeho plánuje v Kanadě zůstat. Přestěhovala se do nového domu a natáčí tam dokonce i další film. 

Znamená to snad, že se rozhodla svoje plány přehodnotit a i ona se chystá zpátky do Česka?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:29 13. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  59
 • Super
  33
 • Sladký
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat