jít naiDNES.cz

Takhle paří Šafářová! V kostýmech po Asii, panáky lila za hlavu

Neřekli byste to do ní, ale tenistka Šafářová to umí pěkně roztočit! | foto: Instagram

Vypadá jako odměřená profesionálka, která sice nezkazí žádnou legraci, ale zakládá si na zodpovědném přístupu. Ve skutečnosti to ale i teď již bývalá tenistka Lucie Šafářová umí roztočit! Její parťačka Bethanie Matteková-Sandsová nostalgicky zveřejnila fotky z večírků, na nichž tenistky společně zapíjely výhry, a vypadá to, že se člověk s partnerkou hokejisty Plekance rozhodně nenudí!

Na tenisových kurtech posbírala spoustu trofejí, terčem zájmu společenských webů a časopisů ale Lucie Šafářová nikdy nebyla. Netoužila po pozornosti, neplenila jeden večírek za druhým. Přesto se zdá, že i ona se umí v soukromí pořádně odvázat!

Zřejmě jako nostalgickou vzpomínku na hvězdné časy teď tenistka Bethanie Matteková-Sandsová, parťačka Šafářové z jejich týmu Bucie, nasdílela na Instagram fotky ze společných párty.

Matteková-Sandsová se pochlubila třeba tím, jak spolu se Šafářovou zakončovaly sezonu 2015 a 2016 v Singapuru, u čehož nechyběl ani zbytek týmu.

Neřekli byste to do ní, ale tenistka Šafářová to umí pěkně roztočit!

Šafářová s parťačkou vymýšlely vylomeniny.

Všichni prý pokaždé dva měsíce cestovali po Asii v kostýmech. První rok byly outfity zvířecí, pak ze sebe tenistky udělaly superhrdinky. Takových vylomenin spolu ty dvě natropily spoustu.

Neřekli byste to do ní, ale tenistka Šafářová to umí pěkně roztočit!

Lucie Šafářová umí pěkně zapařit.

„Oba dva roky náš tým konec sezony slavil ve VIP klubu v hotelu Marina Bay Sands. Já objednala pro všechny šampaňské a panáky. No a pak trenér Rob Lucii přistihl, jak ty panáky tajně přes rameno vylévá do křoví a myslí si, že ji nikdo nevidí! Další den ráno nám málem uletělo letadlo,“ zavzpomínala Matteková-Sandsová na pařby, které se Šafářovou zažila.

Neřekli byste to do ní, ale tenistka Šafářová to umí pěkně roztočit!

Obě si náramně rozumí.

Jak se říká, tichá voda břehy mele. Teď už ale na Šafářovou čeká nová životní etapa a ta se dost možná bude týkat rodiny s hokejistou Tomášem Plekancem. 

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat