jít naiDNES.cz

Libor Bouček překvapil: Snažil jsem se sbalit Šafářovou! Jak reagovala tenistka?

Libor Bouček se prý zakoukal do Lucie Šafářové! | foto: Koláž Expresu

To by byl pár! Jeden z nejznámější českých moderátorů Libor Bouček prozradil, že si v minulosti brousil zuby na tenistku Lucii Šafářovou. Prý se mu líbí její „fasáda“! Úspěšná sportovkyně ale Boučkovu snahu ani nezaregistrovala.

Pro Libora Boučka je Lucie Šafářová nejhezčí českou tenistkou. „Líbí se mi tou svou fasádou i přístupem,“ řekl moderátor, který má za sebou už dva rozvody, v pořadu Česká ulička.

Druhou Boučkovou manželkou byla mimochodem sestra tenistky Andrey Hlaváčkové Jana. Díky ní Bouček mohl moderovat různé tenisové akce, například Fed Cup či Davis Cup. 

Když uváděl na kurt Šafářovou, snažil se ze všech sil, aby si ho krásná tenistka všimla. „Vždycky jsem akcentoval to její příjmení trošku silněji, aby to ona poznala spíš než diváci. Ale nikdy si toho nevšimla,“ vzpomíná Bouček.

„Z mé strany to bylo platonické a z té její, že si nikdy nevšimla. Teď už je to samozřejmě passé,“ dodal moderátor. Pokud měl někdy Bouček u tenistky šanci, definitivně ji propásl.

Lucie Šafářová totiž v současné době chodí s hokejovým útočníkem Tomášem Plekancem, který vede rozvodovou válku se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Šafářová s Plekancem vypadají velice šťastně a plánují společný život. Nedávno na sociálních sítích sdíleli svou první společnou fotografii, která vznikla na jednom z nejromantičtějších míst světa: u Eiffelovy věže v Paříži.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat