Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ulička hanby, dezorientovaný Karlos a nemocnice! Co se dělo po zápase Kincl vs. Vémola?

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Prohrál s největším rivalem, přišel o možnost stát se dvojnásobným šampionem a jeho obličej vypadal, jako by měl za sebou srážku s parním válcem. Nejbolestivější moment ale na Karlose Vémolu (37) čekal až po ostře sledovaném zápase. Místo aby se pyšně usmíval na novináře na tiskovce a ze všech sil promoval odvetu s Attilou Véghem (37), musel si projít „uličkou hanby“ okolo pražské O2 arény, kde na něj pořvávali fanoušci Patrika Kincla (33). Po nakládačce Vémola sotva viděl na cestu, působil dezorientovaně a spolu s manželkou Lelou odjel do nemocnice na vyšetření.

  V noci ze soboty na neděli došlo v pražské O2 aréně k dlouho očekávané odvetě dvou nesmiřitelných rivalů: Patrika Kincla a Karlose Vémoly. První zápas před pěti lety ještě pod hlavičkou dnes již neexistující organizace XFN opanoval Vémola na body.

  V druhé bitvě se ale Terminátor k ničemu nedostal. Výborně připravený Kincl byl většinu zápasu opřený o pletivo, skvěle se bránil proti Vémolovým strhům a do toho zásoboval Karlosovu hlavu údery, které sice působily na první pohled možná trochu nenápadně, ale nakonec udělaly hodně „neplechy“.

  Fanoušky v nabité O2 aréně po jednom z kol šokovalo, když se Terminátor podíval na kameru a všichni viděli, že měl obličej tak nateklý, že mu nebyly ani vidět oči.

  Zatímco Kincl po zápase fanouškům věnoval vítězný taneček a řešil se jeho případný zápas se slovenským bijcem Attilou Véghem, který Vémolu knokautoval ve stejné aréně před čtyřmi lety, Terminátor prohru vůbec neunesl.

  Soupeři nepodal ruku a okamžitě se svým týmem opustil klec. Vémola působil dezorientovaně, očividně měl problém vidět na cestu a několikrát mu museli lidé ukazovat, kudy má vlastně jít.

  Novináři na tiskové konferenci potom několik minut čekali, zdali se mezi dalšími bojovníky objeví i Vémola. Ten kolem press roomu pouze tiše prošel.

  S nikým neprohodil ani slovo, po boku manželky Lely a několika věrných kamarádů se šoural chodbou, fotografové mezitím fotili jeho pomlácenou tvář.

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem

  Vémola byl po salvě Kinclových úderů tak mimo, že málem vstoupil do jiných dveří. Jeden z členů jeho týmu ho pak upozornil, že východ je jiným směrem, a Karlos se musel vrátit.

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem

  Ulička hanby, agresivní řidič a cesta do nemocnice

  Nejhorší chvilka z celého večera čekala na Vémolu venku před O2 arénou. Slavný zápasník si totiž musel projít jakousi „uličkou hanby“ ke svému zaparkovanému autu. Cestou na něj pořvávali zejména fanoušci Patrika Kincla, kteří mu dávali „sežrat“ jeho velkohubá prohlášení před zápasem.

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem

  Vémola například nazýval Kincla „malou tlustou 77“, čímž připomínal, že hradecký bijec původně zápasil ve velterové divizi. Den před turnajem Karlos také avizoval, že svého soupeře ukončí technickým knokautem do třetího kola.

  „Za všechny ty kecy,“ hecoval své fanoušky na veřejném vážení Vémola. Svým slovům nakonec nedostál. Důvodem byl i fakt, že proti skvěle připravenému Kinclovi neměl žádný plán B.

  Na Vémolu před O2 arénou čekalo také několik jeho věrných fanoušků, kteří mu přišli vyjádřit podporu po prohraném zápase a doprovodili ho až k autu. „Pro nás jsi vítěz. Jsi náš šampion,“ volali na Karlose.

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem

  Terminátor celou dobu mlčel a vypadalo to, že dění kolem sebe příliš nevnímá, jeho manželka Lela se alespoň snažila fanoušky ještě roztleskávat.

  Karlos Vémola po zápase s Patrikem Kinclem

  Jakmile Vémola usedl do svého vozu, auto obestoupili fanoušci, kteří chtěli Karlosovi ukázat, že si ho stále váží. Řidič ale agresivně šlápl na pedál a málem najel do dvou lidí. „Skoro jsi měl přejel, hovado,“ křičel jeden z mladíků.

  Promotéři na pozápasové tiskové konferenci oznámili, že Vémola musel zamířit do nemocnice. Z toho důvodu se tak rychle vypařil z O2 arény a nezúčastnil se ani tiskové konference.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Sexy učitelka si založila účet na platformě OnlyFans. Žáci ji našli a teď s ní flirtují

  Učitelek na OnlyFans, často také nazývané jako platformě pro dospělé, není málo. Většinou se vše zvrtne, když na jejich...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz