Vémola o svém soupeři z Brazílie: Je tvrdý, ale ukončím ho do druhého kola!

MMA bijec Karlos Vémola se svou láskou Lelou Ceterovou | foto: Profimedia.cz

Čeká ho další zahraniční soupeř. Tentokrát český MMA bijec Karlos Vémola v pražské O2 aréně na galavečeru XFN vyzve Brazilce Flavia Rodriga Magona. Redakci Expres.cz nejslavnější tuzemský zápasník popsal, jak moc těžký zápas to bude.

O Magonovi toho čeští fanoušci bojových sportů příliš nevědí. Podle serveru Sherdog svůj poslední zápas s Anthonym Adamsem, který se uskutečnil v červnu, prohrál na body. Předtím měl ale šňůru čtyř vítězství a některé zápasy dokázal ukončit velmi rychle. 

Příliš mnoho informací o Magonovi v době rozhovoru pro Expres.cz neměl ani Vémola„Studuji ho teprve první týden, je to pro mě zatím neznámá,“ řekl nám bijec.

S posledním Vémolovým soupeřem, kterým byl velezkušený  Francouz Moise Rimbon, se čtyřiatřicetiletý Magon prý srovnávat nedá. 

„Je ale trošku nebezpečnější v tom, že rád střídá postoje. Nevím, co od něj čekat. Je silnej na obě strany. S takovým soupeřem jsem ještě nezápasil. Většinou jsem měl buď praváky, nebo leváky, tohle je ale obojetník,“ popsal svého příštího soka Vémola.

MMA bijec Karlos Vémola se svou láskou Lelou Ceterovou.

MMA bijec Karlos Vémola se svou láskou Lelou Ceterovou

„Děláme specifické sparingy. Je hodně úderovej, špatně se ukončuje, když je na zemi, je celkem tvrdej, ale myslím si, že bych si s tím měl poradit,“ pokračoval slavný český ranař, který také Expresu popsal, jak by si představoval ideální scénář zápasu.

„Před plnou O2 arénou bych ho chtěl ukončit v prvním kole svým pověstným t. k. o., ale vzhledem k tomu, že je takhle tvrdej, tak se to možná nepovede, ale nejdýl ve druhým kole ho ukončím,“ řekl Vémola, který plánuje provést další vémolici.

Vémola čeká, že svého soka ukončí nejpozději v druhém kole.

Vémola čeká, že svého soka ukončí nejpozději v druhém kole.

Soupeř pro Vémolu se hledal poměrně dlouho. Mnozí proto na sociálních sítích spekulovali o tom, zda Vémola v O2 aréně vůbec nastoupí. 

„Řešili se soupeři, bylo jich hodně, řešíme je kvůli haterům. Ne každý soupeř v Evropě se mnou nastoupí, buď je uvázaný k jiným organizacím, nebo chce nekřesťanské peníze, nebo chce delší dobu na přípravu. Z toho, co zbyde, tak zase nechci, aby to lidé poplivali, že si vybírám slabé soupeře. Já si slabé soupeře nevybírám. Já nastoupím proti komukoliv, koho přede mě XFN postaví,“ vysvětlil dlouhé hledání soupeře Vémola.

Karlos Vémola po jednom z posledních zápasů.

Karlos Vémola po jednom z posledních zápasů

Na závěr nám populární zápasník prozradil, jak to vypadá s jeho účastí na galavečeru UFC v Praze, který je v plánu 23. února. „Stále jednáme, naděje umírá poslední. Já jsem přesvědčen, že v únoru nastoupím,“ řekl nám Terminátor.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:01 26. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Trapas
  18
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Haha
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat